Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 27

Gija: Slėgis padangose

  1. #11
    crysleris
    Svečias
    tas padangu slegis idomus dalykas. as praktiskai vos ne kas menesi varau i viena servisa (kur gali prispusti pats nemokamai, aisku as terliotis nenoriu, tai duodu 1-2 lt) ir puciu padangas. tiksliau 3 padangos normaliai laiko, bet vairuotojo pusej priekine padanga, pastoviai kas kiek tai laiko pabliuksta... atrodo kad dar biskis ir isvis issileis oras. nors nuvarius pusti ora, darbuotojai sako, kad oro pakanka... nors paziurejus i padanga tai baisokai atrodo.... ir keistai kad tik viena.
    Turejau forda, tai metus vazinedavau ne jkarto padangu nepusdavau, o cia puti ir puti

  2. #12
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1
    arba viena karta geli susitvarkyti normalei ir nereikes 100 kartu pusti

  3. #13
    Girinis
    Svečias
    Arba gali kas dien tikrint. Geriau du kart- ryte ir vakare. Man, durnam, kas porą mėnesių užtenka, progai pasitaikius..Bet šiaip, gerai tūrėt kompresorių.. Pūtinėt galima be perstojo.
    Nakčiai galima apskritai išleist orą, kad neatšaltų, pagalvojau. Be to- nieks mevogs nuleistų ratų. Ką dar patart tokiu opiu klausimu- nebežinau. Gal kad nepersišaldyt?
    Paskutinį kartą taisė Girinis : 2012.01.29, 14:23

  4. #14
    Akela
    Svečias
    As tai sakyciau, kad tavo padangos ir diskai visiskai susideveje, todel turi tu juos mest ir- butinai pasakyk kur meti, arba is karto adresa duodu kur pristatyt O pats vaziuok i Melga pirkti nauju, nes kitaip tau ir dings tas oras visada

  5. #15
    Edgaras777
    Svečias
    11

  6. #16
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1
    Pas IV ant padangų slėgio lentelės, kai ratai R16 parašyta pusti 2,5 atmosferos.
    O kiek pūsti, kai R15? Kai turėjau IV LX komplektacijos, tai tiksliai pamenu, kad buvo ant durelių slėgis nurodytas su R15.
    Kol čia rašiau, prisiminiau kur rasti lentelės nuotrauką. Akurat, ir ant R15 reikia pūsti 2,5 atmosferos.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  7. #17
    brolisvilkas
    Svečias
    Jokio skirtumo ar R15 ar R17 dviračiui tik reikia virš 3,5

    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Pas IV ant padangų slėgio lentelės, kai ratai R16 parašyta pusti 2,5 atmosferos.
    O kiek pūsti, kai R15? Kai turėjau IV LX komplektacijos, tai tiksliai pamenu, kad buvo ant durelių slėgis nurodytas su R15.
    Kol čia rašiau, prisiminiau kur rasti lentelės nuotrauką. Akurat, ir ant R15 reikia pūsti 2,5 atmosferos.

  8. #18
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1
    Skirtumas šiaip yra. Jeigu gamyklinės padangos numatytos R16 aukšto profilio, o tu uždėsi pvz R18 žemo profilio ant platesnių ratlankių ir įpūsi tiek pat - padanga dėvėsis nelygiai, nuės šonus. Na mūsų atveju slėgis 2,5 gan aukštas. Bet paprastom lengvosiom, kur slėgis 2-2,2 numatytas - tikrai tokio pat slėgio nepakanka ant R18, taip kad nesekit man pasakų
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  9. #19
    brolisvilkas
    Svečias
    Ginčas dėl ginčo, bet ir R15, ir R17 mūsų atveju gamintojas sako 2.5

    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Skirtumas šiaip yra. Jeigu gamyklinės padangos numatytos R16 aukšto profilio, o tu uždėsi pvz R18 žemo profilio ant platesnių ratlankių ir įpūsi tiek pat - padanga dėvėsis nelygiai, nuės šonus. Na mūsų atveju slėgis 2,5 gan aukštas. Bet paprastom lengvosiom, kur slėgis 2-2,2 numatytas - tikrai tokio pat slėgio nepakanka ant R18, taip kad nesekit man pasakų

  10. #20
    Tadas4x4
    Svečias
    Pas mane 215/70 R16. Kiek pusti?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •