Puslapis 1 iš 3 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 26

Gija: Streikuoja kuro rodykle....

  1. #1
    Tomazas
    Svečias


    Streikuoja kuro rodykle....

    Sveiki. Turiu problemele. Vazineju ant benzino ir taip gavos, kad iki degalines vos vos atvaziavau besibaiginejant kurui. Uzsipyliau 45 litrus, o rodykle liko stovet ant nulio ir kompas rodo, kad iki degalines liko vaziuoti 0 km. Kartais vaziuojant rodykle staiga pradeda kilti, bet lygiai taip pat staigiai ir vel nusiledzia... Gal kas kokiu minciu turi?

  2. #2
    Rėmėjas sarikas avataras
    Įstojimo data
    2011.05.17
    Vietovė
    Plunge,LTsvedija
    Įrašai
    385
    Images
    13
    Reputacija
    1


    la,greiciausia stringa plude bake,gauni issimti siurbly,ir ziuret kas ten

  3. #3
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius Tomazas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki. Turiu problemele. Vazineju ant benzino ir taip gavos, kad iki degalines vos vos atvaziavau besibaiginejant kurui. Uzsipyliau 45 litrus, o rodykle liko stovet ant nulio ir kompas rodo, kad iki degalines liko vaziuoti 0 km. Kartais vaziuojant rodykle staiga pradeda kilti, bet lygiai taip pat staigiai ir vel nusiledzia... Gal kas kokiu minciu turi?
    Pirma į galvą atėjusi mintis - kuro lygio daviklis esantis bake, ar blogas kontaktas laidų sujungime (fyškėj).

  4. #4
    aprioris
    Svečias


    pas mane tas pats ,reiks kad y baka lyst.

  5. #5
    Rėmėjas sobos avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    44
    Reputacija
    1


    turejau tokia beda, kai rodykle rodydavo tik tada kai daugiau kaip puse bako buna - keiciau visa kuro lygio davikli (kur plude statosi). dabar ziuriu jau ir sitas pradeda grybauti

  6. #6
    Ryčka
    Svečias


    Tai ką daryti man? Benzo rodyklė nenukrenta ir lemputė užsidega , kai rodyklė rodo pusę bako?

  7. #7
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Ryčka Žiūrėti skelbimus
    Tai ką daryti man? Benzo rodyklė nenukrenta ir lemputė užsidega , kai rodyklė rodo pusę bako?
    važinėti ant dujų arba turėti raumeny kiek kilometrų praminta ir kada laikas "maitintis". Pastebėjau panašią problemą ir su dyzeliu, gal čia kokia liga trečiukams...
    Born in USSR

  8. #8
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Ryčka Žiūrėti skelbimus
    Tai ką daryti man? Benzo rodyklė nenukrenta ir lemputė užsidega , kai rodyklė rodo pusę bako?
    Rycka, gal dar bandyt prakalbruot rodykles pats. Kitu atveju beda su lygio davikliu kaip visi ir rase

  9. #9
    Ryčka
    Svečias


    Tai kiek klausiau elektrikų, reikia donoro skydeliui. Gal kas turit III skydelį?

  10. #10
    Rėmėjas sobos avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Klaipėda
    Įrašai
    44
    Reputacija
    1


    Citata Autorius ru22 Žiūrėti skelbimus
    Rycka, gal dar bandyt prakalbruot rodykles pats. Kitu atveju beda su lygio davikliu kaip visi ir rase
    Kalibravimas čia tikrai nepadės
    P.S. gal žinai, kaip kalibrvimas daromas IV-kui? III-kui buvau radęs, o IV nemačiau.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •