Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 31

Gija: Aukščiausia pavara

  1. #21
    raganius
    Svečias


    driusia, o kaip reguliuot? tipo pats mėlyniausias - šalčiausias, o raudoniausias? bikini zona? kam tada raudonas? nu jus man išaaiškinkit, nu aš apie maximumus

  2. #22
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Standartiskai buna paprastai - ukiskai kalbant 2 triubos, vienas is peciau karstas, kitas is kondiskes saltas. Tai ir siukoji kiek tau paduoti is kondiskes ir kiek is peciau, pagal norima temperatura. Ir mygtukas - ijungti/isjungti kompresoriu.
    O jeigu nenori susirgti, tai nusuki visus putimus nuo saves, kad negautum tiesioginio vejo i save.

  3. #23
    raganius
    Svečias


    ainužodžiu parodysit originale kada. Aš maniau įjungi snaigę ir kočioja šaltas. Bet reik laikyt ant max mėlyno. Nedašuto tik su "snaige" pasukti ant raudono , O čia idėja...
    Raimi nepyk Aptrink viską arba iškelkit kur į kitą temą
    Ačiū visiems

  4. #24
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius raganius Žiūrėti skelbimus
    soriukas pateršiu temą, bet paskui pratrynsit
    kaip iš tikrųjų turi veikti klima? Ir kada reikia pas Bosą važiuoti? Dabar pas mane įjungus pučia gal tokį vėsesnį nei salone orą. Po 30 sek., kažkur, girdisi kad sudirba malūnas kažkoks (kompresorius musiau). Ir atsiranda vėsesnis oras, po to greit pereina i dar vėsesnį.. Na kad šaldytuvas būtų tai nepasakyčiau... Bet jei taip ant max papūtus ilgesni laiką - sloga ir sprando nepakankamumas garantuotas. Ir jaučiu vėsoka visiškai būtų salone, bet tikrai ne žiema. Klausimas toks - kaip tikrai turi veikti klima? ir antras - kada žinoti, jog reikia važiuoti pildyti? Sorry, esu lama , niekad iki to klimos neturėjės
    Pamatuok temperatura paleides kondika visu galingumu is ortakiu turetum po 2-5 min jau i salona gauti 0 temperatura.
    Jei neturi kaip tai padaryti uzsuk pridesiu termometra ir bus greitai viskas aisku.

  5. #25
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius raganius Žiūrėti skelbimus
    ainužodžiu parodysit originale kada. Aš maniau įjungi snaigę ir kočioja šaltas. Bet reik laikyt ant max mėlyno. Nedašuto tik su "snaige" pasukti ant raudono , O čia idėja...
    Raimi nepyk Aptrink viską arba iškelkit kur į kitą temą
    Ačiū visiems
    Taip melynas kaireje puseje yra Zemiausia teperatura. Esant ijungtam kodicionieriu paslikes reguliatoriu link raudono pradesi didinti salono temperatura.
    Jei neklystu tai krastine melyno padetis atitinka +15 laipsniu salone palaikyma.
    Paslinkes link raudono jau gausi salone +16 dar daugiau paslinksi +19 ir t.t.t.

  6. #26
    raganius
    Svečias


    Ačiū, bandysiu

  7. #27
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Beje kam yra problemos sukondicionieriaus siurbliais, jei is ju sklinda garsai galima jiems pakeisti tepalus.
    Po siu tepalu keitimo dazniausiai siurbliai pradeda dirbti tyliai ir puikiai saldo.

    Keletas atkeltu tokiu variantu jau yra. Todel siulau nelaukti jei girdite kazkokius neaiskius garsus.
    Proceduros yra pakankamai nebrangios. Darbas apie 40 LT tepalas apie 20 - 30 Lt.

  8. #28
    mafo
    Svečias


    Ot velnias, gi katik perrinko kompresorių... pas mane kai įsijungia kondiškė tai ten viskas suūžia - atrodo jog garvežys po kapotu - po to, praėjus kokiai minutei dviem, nutyla, na audinėje tikrai taip kompresorius nebildėjo. Bosai ar tą tu turi omenyje, ar turi nuolatos ūžti negražiai? Reikia vaizdo/garso įrašą padaryti galėtum tuomet per atstumą diagnozuoti ...

  9. #29
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Beda su irasais esu taip bandes taciau irasoma dazniausiai ne visi garso dazniai. Ten algoritmai juos apkarpo ir tikro garso nesigirdi.

    Su kompresoriu kas liecia tepalus tai kai jis pasileidiz tai ir garsas pasigirsta ir labai pasijaucia varikliui padidejus apkrova dirbant laisvu gazu.

    P.S. Siuo metu siu modeliu kompresoriu trukumas visuose kauno srotuose

  10. #30
    raganius
    Svečias


    Tai jei įsijungus kompresoriui apsukos krenta ~ 150 aps/min tai jau ne norma? Aišku kompas atstato viska į savo vieta, bet momentinis toks įspūdis.

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •