Puslapis 1 iš 4 123 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 34

Gija: Kompiuterinė diagnostika

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    arturelis2529
    Svečias


    Kompiuterinė diagnostika

    Sveiki auto mylėtojai, turiu 2005 metų Chrysler grand voyager 2.8 crd. Turiu problemele vedasi sunkokai ypač šaltas, bet būna kad ir šiltas užsiožiuoja. Pakeičiau kuro filtrą.(Buvo baisus) Pakeičiau pakaitinimo žvakes veikė 1 iš 4 problema šiektiek pagerėjo, tačiau neišsisprendė.Šiaip kai užsiveda dirba gražiai. Tiek ant tuščių apsukų tiek važiuojant. Gaza priima puikiai netrukčioja. Galvoju apie diagnostiką, gal ji parodytų problemą. Kas Kaune ją galėtų atlikti. Ir kiek tai kainuotų. Rekomenduokite kas išmano šitą darbą. O gal kas nors nujaučia kas galėtų būti. Iš anksto dėkoju už bet kokia informaciją.
    Paskutinį kartą taisė arturelis2529 : 2011.11.20, 17:03

  2. #2
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    purkštukai?..
    Born in USSR

  3. #3
    arturelis2529
    Svečias


    Bet ar neturetu prastai dirbt netraukt ir ttt...?

  4. #4
    arturelis2529
    Svečias


    Tai ar galėtų kas rekomenduoti, kas gerai ir nebrangiai kompiuterinę diagnostiką Kaune atlieka tinka ir Panevėžys man iš Kėdainių tas pats atstumas.

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Cia diagnostika nelabai ka ir teparodo.
    Visa diagnostika toje masinoje jau yra pasukiojus rakteli, nelabai zinau ka tau daugiau galetu diagnozuoti.
    Yra toks egidijus, taciau ir jis siuo atveju nedaug tepadetu.

    Geriausiai imi purkstukus lauk perpili per stenda ir pati idealiausia diagnostika.
    Nesvarbu, jei kas nors ir darytu, ta diagnostika ir rastu pvz viena purkstuka, er stenda reikia pravaryti visus.
    Taip kad rinktis tau diagnostikai uztenka 3 raktelio pasukimu, arba jei nenori to daryti, kazkam uz tai mokek kas kompo ekrane parodys tai ka rodo tavo paties masina.

  6. #6
    arturelis2529
    Svečias


    Nagi, nagi labai įdomu, ką ten spaudyt ir ką sukiot. Gi žalias aš dar, vojus pas mane nepilnas mėnesis dar. Prakonsultuok gerbiamasai jaunąjį kolegą.

  7. #7
    Moderator ru22 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.11
    Vietovė
    Klaipėda, LT
    Įrašai
    714
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    30
    Reputacija
    1


    Citata Autorius arturelis2529 Žiūrėti skelbimus
    Nagi, nagi labai įdomu, ką ten spaudyt ir ką sukiot. Gi žalias aš dar, vojus pas mane nepilnas mėnesis dar. Prakonsultuok gerbiamasai jaunąjį kolegą.
    Tiesiog įkiši raktelį į spynelę ir suki iki galo kol užsidegs visos lemputės (tik neužvesk) ir tada grįžti atgal. Taip tris kartus padarai ir palieki ant degimo. Išmirksės tada tau visus kodus Beliks pasižiūrėt ką koks kodas reiškia. Kai baigia tikrint - atsiranda užrašas "done".

  8. #8
    arturelis2529
    Svečias


    AČIŪ gerbemieji už konsultacijas. Ką be jūsų daryčiau. Raimundai o del purkstuku prastendavimo pas jus daro kiek kainuoja. Jei nedarot tai gal zinai kas daro.

  9. #9
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    vieno purskalo kaina 30 - 50 Lt ribose.

  10. #10
    arturelis2529
    Svečias


    Tai normaliai, ačiū turėsiu omenyje. Na tiesiog ne tinklapis o gėris.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •