Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 34

Gija: Kompiuterinė diagnostika

  1. #21
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    as irgi manau kad tai purkstukai kalti,tiesiog kai suki jeigu nors vienas per daug varo per abratke tai neuztenka pirminio slegio o del to ir nesiveda
    Pabandyk atsidares kapota ira virs kuro filtro tokia pompa (varlyte) ,su ja gerai uzkacelini ir greit vedi .jeigu vesis beda bus mano pamineta.paminesiu kad galima nesunkiai nuspeti kuris purkstukas kaltas

  2. #22
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    gal ne pas tuos metus yra varlytė

  3. #23
    arturelis2529
    Svečias


    Va va, kad pas mane tos varlytės ir nėra. Lygtais bake siurbliukas stovi. Nesu įsitikines.

  4. #24
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    as irgi manau kad tai purkstukai kalti,tiesiog kai suki jeigu nors vienas per daug varo per abratke tai neuztenka pirminio slegio o del to ir nesiveda
    Pabandyk atsidares kapota ira virs kuro filtro tokia pompa (varlyte) ,su ja gerai uzkacelini ir greit vedi .jeigu vesis beda bus mano pamineta.paminesiu kad galima nesunkiai nuspeti kuris purkstukas kaltas
    vejas esi teisus tik dalinai.
    Varymas per abratke visu purskalu yra skirtingas. Cia nebent pastebetum, kad labai zenkliai daugiau nei kiti tik tuomet galima kazka bandyti sakyti, bet ir tai dar priklauso nuo variklio sukiu ir t.t.

  5. #25
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mikana Žiūrėti skelbimus
    gal ne pas tuos metus yra varlytė
    Kodel tu taip nusiteikes ,jug jis parases apie 2005 crd. 2004 eina prie bako o 2005 jau siurbliukas ant pacio kuro siurblio stovi ir virs filtro ira varlyte

  6. #26
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius arturelis2529 Žiūrėti skelbimus
    Va va, kad pas mane tos varlytės ir nėra. Lygtais bake siurbliukas stovi. Nesu įsitikines.
    bosai as ne dalinai teisus,nes turejau nekarta tokiu bedu ir zinau apie ka bazaras eina,as ir kalbu apie stipru varyma i abratke.turbut prisimeni as ir pas tave buvau su tokia beda ir net pats nezinojai apie ka bazaras.o as pasitikrinu pats;
    nusiperki pora metru plonos permatomos slangeles uz 2 litus,padalini i 4 dalis, istrauki is purkstuku abratkiu slangutes,sukisi i purkstukus tas permatomas permatomas,kitus galus permatomu sukisi i buteliukus ir uzvedes ziuri is kurio purkstuko labai varo tai tas ir atima pirmini slegi va del to ir nesikuria ,patvarkai ta purkstuka ir viskas kuo puikiausiai.patirta ant mano kailio o pries tai irgi lekiojau pas visokius burejus pakol pats neisiaiskinau

  7. #27
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tai kaip ir minejau tai testas tik is dalies teisingas.
    Tokiu testu tu isrenki pati blogiausia purkstuka is visu esamu tuo ne kiek neabejoju.

    Taciau tu nematai to, kad ir kiti tavo purkstukai pucia jau paskutinius litrus.
    Visa tai 100 % gali pamatyti tik ant stendo kuomet sukamas siurblys vienodais sukiais ir tam tikro plocio impulsai ji valdo.
    Masinoje reikia nepamirsti esant purskalo parametru pakitimui kompas daro korekcijas ir impulsu plociai yra nevienodi.
    Tai jau vien sis faktas sako, kad testas kuri darai yra tik pacio blogiausio purkstuko nustatymui, o ne aplamai patikrinimas kurie yra geri kurie blogi.

    Kad nustatyti purkstuko bukle turi buti visiems purkstukams darbo salydos vienodos, tiek variklio sukiai tiek purkstuku valdymas.

  8. #28
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    sutinku su tavim ,bet as rades lengva iseiti visada taip isisprenzdziu sia beda vieno purkstuko remontu ir toliau vedasi ir vaziuoja , o kai pareina kitas pasitvarkai kita ir vel gerai

  9. #29
    roolis
    Svečias


    artureli2529, gal saita gali parasyti is kur manuala atsisiuntei ?
    dekoju is anksto
    Citata Autorius arturelis2529 Žiūrėti skelbimus
    Kaip ru22 paaiškino taip ir padariau. Viskas puikiai pavyko. Išmetė štai tokias klaidas. P O627, P 1130, P 0520,
    P 062O, P 1651. Kadangi turiu parsisiuntęs rusišką manualą. Tai įkeliu ir klaidų aiškinimus, kad būtų po ranka. Jei nesunku užmeskit akį kas čia per problemos. Gal kuri ir mano problemą dėl sunkaus vedimosi išspręstų. Nuo ko pradėt nežinau.Failas 426

  10. #30
    arturelis2529
    Svečias


    roolis žinok neatmenu kur radau, bet duok kontaktus darbiniam kompe radau tą failą pdf formate pasistengsiu persiūsti.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •