Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 14

Gija: Nedirba 4 as cilindras !!!?

  1. #1
    oleg
    Svečias


    Nedirba 4 as cilindras !!!?

    Sveiki. atsirado problema nedirba 4 as cilindras,dujas nejungia pipsi pastoviai/Ismete klaida 0204.Pamatavom su testeriu varza ,forsunkes givos o vat ant fiskes 4 cilindro tik 10 om ant visu kitu rodo mazdaug 30om. Kur toliau listi nezinau .Reikia jusu pagalbos.

  2. #2
    Zydrius
    Svečias


    Du variantai:
    1) pats ismanai siek tiek ir atsisiuntes pilna manual'a, su tokiu schemu pagalba, tikrini kontaktus, grandines nuo purkstuko iki kompo.
    2) patiki si reikala kompetetingam meisteriui (elektrikui), pvz. Arvydas pas jus yra Vilniuje.

    Spargalke pradziai pridedu...
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai
    Paskutinį kartą taisė Zydrius : 2011.07.18, 10:23

  3. #3
    oleg
    Svečias


    aciu Zydriau !!! paziuresiu senden gal rasiu ka nors.Oseip jau prisiskambinau Slava(pagaliau)ritoj po petu vaziosiu pas ji.

  4. #4
    operatorius
    Svečias


    man panasei buvo,bet tik 2 cilindras tai buvo gatava babina ir uz keliu dienu parejo duju kompas.seip tai man trukcio nerealiai

  5. #5
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius oleg Žiūrėti skelbimus
    Oseip jau prisiskambinau Slava(pagaliau)ritoj po petu vaziosiu pas ji.
    Oleg'ai - ka radot sugedusio ???

  6. #6
    oleg
    Svečias


    pipec valdimo blokuj variklio.Vakar buvau pas Slava -parode man pirstu kur gedimas,bet sutvarkit nespejau .SUdege variklio valdimo blokas((((( Dabar reik kito,bet nelabai kas ir ju turi-o ir kaina apia 500lt .O buvo laidai trumpino ,seip zurint tai atrodidavo tvarkingai o viduj tai net izoliacijos ant laidu beveik nebuvo.Tas puciokas laidu kure eina prie forsunkiu.Vobhsem man trauras((((( bus nuotaikos nufotkinsiu tos laidus.

  7. #7
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Yra Klaipedoj toks gabus vaikis Audrius. Siaip jis is dujiniu irangu montavimo duonai uzsidirba, bet jo tikroji kryptis autoelektoronika - diagnostika, kompai, imobilaizeriai ir pan. Pas ji nesenai buvo toks voyageris atvaziaves remontui, kuriame laidai buvo nusvile, nes buvo nukrite ant ismetimo kolektoriaus. Nusvile laidai dave trumpa i mase ir sukepino kompa. Trumpas budavo tik, kai variklis uzvestas, matyt tarp laidu ir kolektoriaus buvo mazytis tarpelis, kurio nelikdavo uzvestam varikliui vibruojant. Nu ir atbure jis ta kompa, perlitaves kazkeik daliu Jei reikia tokio vunderkindo alio, galiu parasyti

  8. #8
    oleg
    Svečias


    mano blokas ira su tokiu kodu (be EGR) P/N P04727423AF

  9. #9
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius oleg Žiūrėti skelbimus
    SUdege variklio valdimo blokas. O buvo laidai trumpino ,seip zurint tai atrodidavo tvarkingai o viduj tai net izoliacijos ant laidu beveik nebuvo. Bus nuotaikos nufotkinsiu tos laidus.
    Padaryki Oleg'ai foto tos vietos, kurioje nukepe kabeliai.

  10. #10
    oleg
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    blogai isejo ,bet mazdaug aisku kur/Cia as ja istraukiau virsun.O teip te laidai gali gulet tesiog ant kolektoriaus
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •