Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 45

Gija: Vairo stiprintuvai

  1. #21
    wongas
    Svečias


    Nu visai sausas nebuvo, bet pagauti orą matyt užteko. Pakeisti skystį tai aišku, bet kaip dabar nuorinti. Jei nesugalvosiu, reikės keisti skystį....

  2. #22
    babas
    Svečias


    Sveiki... vibracija yra tik sukant i viena puse, tepalai keisti,atraminiai guoliai geri, vairas sukiojasi super lengvai tik ta vibracija nervina. Gal aplamai yra kokiu remkomplektu pirkti vairo stiprintuvo siurblio....? Manau kad siurblio problema....Patarkit.. Aciu

  3. #23

  4. #24
    karolis
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Pasitikrink atraminius guolius.
    Jeigu ir subireje atraminiai sunkiai skirtuma pajusi,maza vaidmeni atlieka jie,nedideliu kampu tesisukioja,pas mane ant treciuko buvo iskirmyje guoliai,pakeiciau i naujus,praktiskai nulis efekto....., nezinau kur bedos ieskot,irgi sunkiai vairas sukiojasi,skystis nedingsta,kolonele liuxsika ad hidraulic buvau nuvares patikrint prie silberio,paverze biski,sake gera.... galvoju gal kai dirza keiciau generatoriaus per mazai itempiau,reiks bandyt daugiau itempt,bet jei per daug itempsiu guoliai greit iseis....

  5. #25
    karolis
    Svečias


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, nu kaip sakoma vakar panižo vieną vietą ir sumasčiau pasižiūrėti, kodėl kaukia stiprintuvas. Atsidariau kapotą, atsukau bakelį ir tuo metu supratau, kad šiek tiek trūksta skysčio, kol nuėjau pasiimti atf palikau užvestą mašiną ir atsuktą bakelį. Ir grįžęs supratau, kad mano sistema nesulaukusi tepalo papildymo prisiurbė oro. Job šik mat. Tai gerai, kad ant kiemo ledas, tai ėjo vairą pasukti. Bandžiau nuorinti sukimo pirmyn - atgal metodu - neatsigavo. Suveikinėja tik momentais...Ir kaip dabar išvaryti tą orą.....velnias, tai gerai, kad kiemuose dar ledo yra
    Kaip nuorinti reikia ? Gal pas mane tokia beda ir bereikalo ieskau viniu kur nereikia...

  6. #26
    wongas
    Svečias


    Apie nuorinimą....Kiek apklausiau tai visi sako, kad sukiojant vairą į karę ir dešinę. Buvau nulėkęs pas draugą ir ant keltuvo pasikėlęs drožėm.. Šiek tiek pasitaisė....pirmadienį atiduodu surasti kirminą.
    Karoliui - ar pas tave sukant vairą jaučiasi šioks toks pasipriešinimas ? Jei ne - oro sistemoje nėra.

  7. #27
    karolis
    Svečias


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Apie nuorinimą....Kiek apklausiau tai visi sako, kad sukiojant vairą į karę ir dešinę. Buvau nulėkęs pas draugą ir ant keltuvo pasikėlęs drožėm.. Šiek tiek pasitaisė....pirmadienį atiduodu surasti kirminą.
    Karoliui - ar pas tave sukant vairą jaučiasi šioks toks pasipriešinimas ? Jei ne - oro sistemoje nėra.
    Na ne,pasipriesinimo nera,bet vairas sunkus,ant asfalto vietoj stovint su jega sukioji,o riedant normalei,ipratau,bet kai masina nusipirkau,su pirstu sukiot galejau,busiu birzgalo universalaus uzpyles kai kazkada truko,ir su laiku sunkus vairas pasidare,atsilaisvines nupirksiu kur cia rase atf4 , ziuresiu kas desis.



    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------
    Pakeiskit uzrasa i mokausi skaityti , geriau atrode bendram fone.

  8. #28

  9. #29
    algelis
    Svečias


    As kai pasikeiciau kolonele,susipyliau atf4 ir vaziuoju
    P.s.patiko Karolio uzrasas apacio posto ''Pakeiskit uzrasa i mokausi skaityti , geriau atrode bendram fone. ''
    Tavo reputacija ir uzrasai,priklauso nuo tavo dalyvavimo forume ir nuo kitu forumo dalyviu atsiliepimu apie tave.

  10. #30
    karolis
    Svečias


    Citata Autorius algelis Žiūrėti skelbimus
    As kai pasikeiciau kolonele,susipyliau atf4 ir vaziuoju
    P.s.patiko Karolio uzrasas apacio posto ''Pakeiskit uzrasa i mokausi skaityti , geriau atrode bendram fone. ''
    Tavo reputacija ir uzrasai,priklauso nuo tavo dalyvavimo forume ir nuo kitu forumo dalyviu atsiliepimu apie tave.
    Jau ikirejo jauciu tas pats per ta pati jus,bet tik dabar daejo,kad cia apie benzinini IV kartos eina,o maniskis 2.5 97 europinis dyzeliokas,tokiam atf4 supilt ? ar jau koks kitoks eina

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •