Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 34

Gija: Autopiloto, signalo ir ABS spirales (clock spring) problemos

  1. #11
    kestutism
    Svečias


    Sveikas, susitvarkiau šią problemą ir aš, viskas tikrai žymiai papraščiau nei maniau. Nusiimi vairo apatines apdailines plastmases, nuo skydelio puses atsisuki tris vairo signalo panele laikančius varztus, atsijungi jungteles tada atsisuki vaira laikančią veržlę, su "sjomniku" nuimi vairą (bent jau man be "sjomniko" vairo nuimt nepavyko, nors kiti forume rašė, kad nuėmė be jo), atsijungi berods dvi jungteles ir apvali "clock spring dežė" jau tavo rankose. Tada atsidarai šią dėžę, randi nutrukusią "clock spring" vietą, (pas mane ji buvo visai netoli jungteles). Imi lituoklį ir pradedi darbą, išmesdamas- išlituodamas nuo jungtelės nutrukusį spring'o galą ir perlituodamas prie jungtelės likusią spring'o dalį. Tada atbuline tvarka viską surenki atgal. Tiesa nepaminėjau, kad reikia teisinga kryptimi uždėti "clock spring" ir vairą, bet apie visa tai (išskyrus perlitavimo procedūrą) , gali pažiūrėt žemiau pridėtame YouTube ..: http://www.youtube.com/watch?v=7ipVKnDNzXM
    Butum Kaune, tai prilėktum, parodyčiau plačiau kas ir kaip...

  2. #12
    antoska
    Svečias


    Aciu

  3. #13
    kestutism
    Svečias


    0 out of 1 members found this post helpful.
    Dziaugiuosi, jei kazkuo galejau padeti..:-) Sekmes.

  4. #14
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius kestutism Žiūrėti skelbimus
    Dziaugiuosi, jei kazkuo galejau padeti..:-) Sekmes.

  5. #15
    karolis
    Svečias


    Clock1.jpgClock.jpgKyla klausimu ka lituot,kur esu sunumeraves,4 galai nutruke kaip suprantu

  6. #16
    karolis
    Svečias


    Citata Autorius karolis Žiūrėti skelbimus
    Clock1.jpgClock.jpgKyla klausimu ka lituot,kur esu sunumeraves,4 galai nutruke kaip suprantu
    Fsio susilitavau,viskas veikia ciki piki,lempute nebedega.

  7. #17
    Auriss
    Svečias


    pas mane irgi ta pati beda,reiks pabandyti ir man paardyti

  8. #18
    antoska
    Svečias


    Nu va daugiausiai vargo buvo su vairo nuimimu, bet pasigaminau "sjomnika" ir nuimiau, bet tame bedos dar nesibaige, pas mane taip pat kaip ir foto nutruke laidai, tik beda tame kad, kitame gale , o ten jau prieiti imanoma tik 1 budu, kniedziu isgrezimu. na o kokia bus pabaiga sio darbo parasysiu ryt

    P.S. Aciu karoliui uz foto.

  9. #19
    antoska
    Svečias


    na va susilitavau kas buvo nutruke, o buvo nutruke ne juosteles pradzioje prie kontaktu, o per linkima. Viska pastaciau i vieta ir viskas liux veikia!

    P.S. Dar kart aciu Karoliui, ir didelis dekui Kestuciui M.

  10. #20
    Remizox
    Svečias


    sveiki, kad nekurti naujos temos parasysiu cia. Sulitavau clockspriga, signalas veikia. Saugumo deliai patikrinau itampa ateinacia i airbagus, ziuriu ateina 3V, cia normalu ar man pajungus fiske isaus airbaga?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •