Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 34

Gija: Autopiloto, signalo ir ABS spirales (clock spring) problemos

  1. #21
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius Remizox Žiūrėti skelbimus
    sveiki, kad nekurti naujos temos parasysiu cia. Sulitavau clockspriga, signalas veikia. Saugumo deliai patikrinau itampa ateinacia i airbagus, ziuriu ateina 3V, cia normalu ar man pajungus fiske isaus airbaga?
    Ten turetų būti įtampa ne pastoviai, o tankiais impulsiukais, tai gerai matosi pajungus "LED" indikatorių, o kolega matyt matavai su testeriu, todėl ir rodė pastovius 3V. Viskas ten gerai, jungi pagalvę (žinoma pirmiausisi ištraukęs raktuką iš uždegimo spynelės), ir grožiesi užgęstančia "Airbag" lempute.

  2. #22
    Remizox
    Svečias


    Dėkui. man ant multimetro pastovius 3V nerode, sokinejo voltai. Pas mane Ijungus degima nedega Airbag lempute ir net atjungus Airbag nedega. Tikriausiai isimta yra arba perdegus...

  3. #23
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius Remizox Žiūrėti skelbimus
    Pas mane Ijungus degima nedega Airbag lempute ir net atjungus Airbag nedega. Tikriausiai isimta yra arba perdegus...
    Greičiausiai kažkur tarp laidų bus pajungta varža, (apgavikas), ir nelaimės atveju pagalvė neiššaus. Arba "clockspringe" "airbag" juostelės nenulūžusios ir viskas puikiai veikia.
    Paskutinį kartą taisė Trioškis : 2012.03.25, 13:31 Priežastis: Papildymas

  4. #24
    kestutism
    Svečias


    Citata Autorius Trioškis Žiūrėti skelbimus
    Greičiausiai kažkur tarp laidų bus pajungta varža, (apgavikas), ir nelaimės atveju pagalvė neiššaus. Arba "clockspringe" "airbag" juostelės nenulūžusios ir viskas puikiai veikia.
    Manau kad "airbago" lempute skydelyje perdegus (arba jos nėra..), nes ijungus degimą ji turetu uzsidegti taip pat ir atjungus "airbaga" turetu uzsidegti... Jei butu idetas (ir teisingai parinktas) "apgavikas", skydelio indikacija turetu nesiskirt nuo to varianto kai pajungtas tikras "airbagas"... Na jei ne tame beda, reiskia kazkas rimtesnio....
    Paskutinį kartą taisė kestutism : 2012.03.26, 12:19

  5. #25
    rimvius
    Svečias


    Oi,sorry nepastebejau.kad cie III karta. ir aciu uz atsakymus.

  6. #26

  7. #27
    risa
    Svečias


    Kur Kaune Įsigyti clock spring'ą?

    Reikia keisti clock spring'a, bet internetu LT nerandu (gal, kad nzn kaip lietuviskai ta detale vadinasi). Savaitgali vaziuoju i Kauna, patarkite, kur ieskoti, naujo, arba nebenaujo.

  8. #28

  9. #29
    risa
    Svečias


    Taisyt kaip ir neina, nes nuluzes tas atsikises plastmasiukas, kur juosta nuo pertempimo, ar tai nuo lenkimo saugo. Be jo vis vien neilgai veiks.

  10. #30
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius risa Žiūrėti skelbimus
    Savaitgali vaziuoju i Kauna, patarkite, kur ieskoti, naujo, arba nebenaujo.
    Darbo dienomis Narepai, Minivenas, kontaktai yra pirmam svetaines puslapyje. Kiti variantai - ardomos dalimis pagal info is autoplius, gido.
    Elementaru lyg

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •