Puslapis 3 iš 6 PirmasPirmas 12345 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 52

Gija: antruko faru problema, nepraeinu TA

  1. #21
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    priekiniu zibintu reguliavimas

    sveiki,tehninej apziuroj prisikabino siandien,kad faros nesureguliuotos,gal kas pagelbes kaip paciam pareguliuoti vakare prie sienos, koks atstumas nuo sienos turi buti,aukstis ir taip toliau,aciu

  2. #22
    Zydrius
    Svečias


    Citata Autorius bobo Žiūrėti skelbimus
    gal kas pagelbes kaip paciam pareguliuoti vakare prie sienos
    Nejuokinga paciam is savo sumanymo ???

    Nuvaziuoji i servisa, kuris turi reguliavimo iranga ir sureguliuos.

  3. #23
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    darbas gana paprastas tik ismieras reikia zinoti,laiko turiu galiu ir pats padaryti,tik patarimo reikia kad teisingai padaryciau,nemanau kad mandriau servise sureguliuos

  4. #24
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    beje nesitikejau is moderatoriaus tokio atsakymo sulaukti,vaziuojam visi i servisa kam tas forumas reikalingas?

  5. #25
    Girinis
    Svečias


    Tai bandyk..Pats visada iš akies reguliuoju..Daug maž lygiai mašiną pasistatau, kokie 4 metrai nuo namo sienos, pasižiūriu, kad per daug neiškelt ir pasibandau patamsy..Svarbu, kad neakint kitų ir pats kelią matytai..Ir jokiem servisam niekad nemokėjau. Pasibandyk ir pavyks..O šiaip- internete kažkur pasiskaitinėjau, bet taip ir nepasinaudojau jokiais ten skaičiais..

  6. #26
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Jeigu daugiau viskas buvo gerai tai faras jeigu jos duodasi reguliavimui turėjo sureguliuti techninei apžiuroje

  7. #27
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    pas kandi pataikiau,kabinosi dar kad numeris nepakankamai apsviestas,nors abi lemputes dega,beje vidurdieni saulei svieciant,pasiule kokius tai reflektorius damontuoti,bet isvadoj tik priekines faras uzrase,zodziu kandis

  8. #28
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius bobo Žiūrėti skelbimus
    beje nesitikejau is moderatoriaus tokio atsakymo sulaukti,vaziuojam visi i servisa kam tas forumas reikalingas?
    Na, reguliavimas "is akies" man irgi juokingai skamba, kai servise turbut kokie 20 lt max si procedura kainuoja . Kita vertus, kai darau kokia masinele dazniausiai pasidarau pats. Pvz, jei zinau kuri "akis" buvo pamusta, ja sureguliuoju pagal kita sveika. 90% atveju pataikau. Pats primityviausias budas pasireguliuoti (taciau nebutinai teisingai) kai nezinai kas buvo musta - ijunk zibintus, iseik pries masina koki 10 metru, atsitupk kad akys butu zibintu lygyje ir pasiziurek kuris zibintas spigina. Nuleisk iki tokio lygio kad nespigintu. Abejoju ar yra koks kitoks "buitinis" budas, nereikalaujantis papildomu irengimu. Siaip, is tikro, bent Klaipedoj, kai einama apziura, zibintus inspektoriai visada sureguliuoja vietoje nemokamai .
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #29
    Girinis
    Svečias


    Na va, Arnai..Ir kam atiduot tuos 20 litų, lakiot po miestą, kolei prisiprašysi ir dar būsi pažemintas, kad sutrukdei meistrams rimtus darbus dirbt? Pritūpei sau porą kartų ir viskas ok. O jei jau baisiai sunkiai sekasi pritūpt, tai ir Kaune inspektoriai pataiso Beje, ateity šituo būdu pasinaudosiu pats- pakankamai patikimas atrodo.

  10. #30
    Man sekasi ;)
    Įstojimo data
    2012.01.16
    Vietovė
    Vilnius-Kaunas
    Įrašai
    95
    Reputacija
    1


    O jeigu nenori inspektoriai "ranku purvintis" visada gali pats vietoj pasireguliuot prie ju, tik reikia rakciuka turet

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •