Puslapis 3 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 38

Gija: sunkiai persijunge mechanines dezes pavaros

  1. #21
    AndrejP
    Svečias


    Sveiki,
    su 3ia juokiu bedu kol kas.
    as manau kad issprendziamos, tik reikia rasti priezasti.

  2. #22
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Citata Autorius AndrejP Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,
    su 3ia juokiu bedu kol kas.
    as manau kad issprendziamos, tik reikia rasti priezasti.
    Pas mane ta pati beda buvo, ypatingai nebuvo galima imesti pirmos pavaros kai bevaziuodamas stodavai prie sankryzos neismetes begio ir po to iskarto bandai mesti pirma vis dar laikydamas sankaba. Padaryk experimenta - jeigu nepavyksta imesti 1 begio, atleisk sankaba ir vel imink, man tuomet isimesdavo, kartais ir kelis kartus reikedavo ismint. O kai pradejo neisimetinet 3 pavara, tuomet kantrybe baigesi ir susitvarkiau.

  3. #23
    AndrejP
    Svečias


    Sveikas
    aciu uz patarimu, pabandysiu. bet noriu sutvarkyti ta trukuma. zmona vazinses tai pats supranti)
    o kur problrma buvo? sankabos pagrindiniam cilindre ar darbo cilindre(prie dezes)? kaip patikrinti?

  4. #24
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Pas mne beda buvo sakuciu sudilimas pacioje dezeje. Taciau kiekvienam individualus variantas gali buti. Vaziuoji pas BOSA ir paziures ar toks pats variantas ir pasakys kiek kainuos. Man restauravo.

  5. #25
    AndrejP
    Svečias


    na mas is Vilniaus i Kauna gabalas kelio.
    gal zinai kas Vilniuje su Crysler technika draugauja?

  6. #26
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tarp kauno ir vilniaus tik 1 val kelio.
    Ar tai pakankamai ilgai ?

  7. #27
    AndrejP
    Svečias


    Na kaip paziureti. Valanda pirmn, kol rasiu jus mieste, valanda atgal, remonto laikas(gali buti ir variantas, kad nesutvarkisit per diena)+ kuras . Ir viska tai reikia padaryti darbo laiku ir darbo diena.

  8. #28
    angeloangel
    Svečias


    Sveiki, šiandien silberauto pasakė, kad pas mane nebėra sankabos. Likau truputį nesupratus, jei jos iš vis nebūtų, tai juk aš bėgių nepersijungčiau
    bėgiai įsijungia lengvai, per puse metų yra kokius 3-4 kartus išmetę lauk 3 bėgį ir tai nežinau, ar ne pati kalta, gal negerai įjungiau jį. :-)
    Vienintelis dalykas, kas labai nervuoja, tai spaudžiant staigiai gazo pedalą persisuka apsukos (jos pakyla, kaip ant tarsi neįjungto bėgio) tačiau jei viską darai iš lėto ir gražiai, tokių dalykų nebūna... Tai dabar jūs man pasakykit, gali būt, kad tikrai tos sankabos nebėra, ar dar galiu šiek tiek pavažinėti o gal būt tai net nereikalinga keisti visos sankabos būtų įdomu išgirsti pamąstymus

  9. #29
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    liaudiškai sakant jinai buksuoja , tai jau tikrai reikės keisti sankaba kiss.gif o ar ją visą ar ne reikės keisti tai pamatysi tik kai nuims dėžę

  10. #30
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius angeloangel Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, šiandien silberauto pasakė, kad pas mane nebėra sankabos. Likau truputį nesupratus, jei jos iš vis nebūtų, tai juk aš bėgių nepersijungčiau
    bėgiai įsijungia lengvai, per puse metų yra kokius 3-4 kartus išmetę lauk 3 bėgį ir tai nežinau, ar ne pati kalta, gal negerai įjungiau jį. :-)
    Vienintelis dalykas, kas labai nervuoja, tai spaudžiant staigiai gazo pedalą persisuka apsukos (jos pakyla, kaip ant tarsi neįjungto bėgio) tačiau jei viską darai iš lėto ir gražiai, tokių dalykų nebūna... Tai dabar jūs man pasakykit, gali būt, kad tikrai tos sankabos nebėra, ar dar galiu šiek tiek pavažinėti o gal būt tai net nereikalinga keisti visos sankabos būtų įdomu išgirsti pamąstymus
    Pagal aprasyma tai ir sankaba keisti ir deze tvarkyti bei dar si bei ta nuemus deze.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •