Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 17

Gija: Kapoto apsauginis spoileris - oro srauto nukreipejas

  1. #1
    slim
    Svečias


    Kapoto apsauginis spoileris - oro srauto nukreipejas

    http://216.60.144.111/ecatcust/revie...3488170312&x=1
    cia radau bet kur pas mus gaut tenka daug zvirkeliu vazinet isdauzo akmenukai nuo kitu masinu

  2. #2
    algelis
    Svečias


    o uzsidejus ji,atsiras kita beda-kapoto kirmyjimas,nes ten rinksis dregme ir t.t.,beto voyagerio kapotai ir taip toj vietoj pakankamai gerai ``kelia burbulus``

  3. #3
    Vitalijus 771
    Svečias


    Gariunuose galima paziureti. Sis dalykas vadinamas bugshield jo funkcija sukurti oro srauta, kad vabalai ir muses neskristu tiesiogiai i stikla.

  4. #4
    raimmis
    Svečias


    tik ne gariunuose ten jie klijuojami , as kazkada irgi svaigau , tai pati pardaveja atsnekejo parodziusi kaip atrodo ir tvirtinas , bet jei originalas tai imciau

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius algelis Žiūrėti skelbimus
    o uzsidejus ji,atsiras kita beda-kapoto kirmyjimas,nes ten rinksis dregme ir t.t.,beto voyagerio kapotai ir taip toj vietoj pakankamai gerai ``kelia burbulus``
    I sita fraze tai pat rimtai pasiziurekim.

  6. #6
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Jei originalas - dregme neturi kur rinktis. Jei koks klijuojamas lievakas - gal ir galetu rudyti. O siaip, jo nauda asmeniskai labai abejoju. Turejau - pardaviau.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  7. #7
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Kažkaip man kyla įtarimas, kad US modeliams pagailėta antikorozinės dangos, nes labai daug kas skundžiasi rūdimis. Mano europinis bilekiek apibaladotas, vienintelė problema yra galinės durys, bet tai ko norėt, galas pastoviai visas purvinas ir drėgnas, ypač žiemą - druska, žvyras...
    Vis tiek noriu, bet 100baksu manau per brangu, 100Lt max

  8. #8
    slim
    Svečias


    Gaila kad pardavei buciau nupirkes ,nauda jai auto tik mieste vaziuoja gal ir 0 bet man praverstu nes tas pats buvo su sharanu issidauze ir pradejo put o dabar tas pats mano Chrysler zinok rusijos keliai tai

  9. #9
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Kažkaip man kyla įtarimas, kad US modeliams pagailėta antikorozinės dangos, nes labai daug kas skundžiasi rūdimis. Mano europinis bilekiek apibaladotas, vienintelė problema yra galinės durys, bet tai ko norėt, galas pastoviai visas purvinas ir drėgnas, ypač žiemą - druska, žvyras...
    Vis tiek noriu, bet 100baksu manau per brangu, 100Lt max
    Ne pagaileta dangos, o ziurint kur eksploatuota nuperki . Bent jau ketvirtukai nera labai linke rudyti. Mano dodze , keturis metus vaziuotame lietuvoj ner nei rudeles. Juk ir is Europos, pvz. anglijos ar olandijos atveztos masinos daznai taip pat buna jau gerokai parudijusios. Tas pats ir USA....
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2011.12.20, 23:13
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #10
    oleg
    Svečias


    Vot tik nenado la la ,mano amerikonas ir rudes isskirus kapoto nera!!

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •