Puslapis 8 iš 10 PirmasPirmas ... 678910 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 71 iki 80 iš 91

Gija: padangu slegio daviklai

  1. #71
    rrenaldas
    Svečias


    Sveiki, pirkčiau padangų slėgio daviklio REM komplektą (aliumininis vamzdelis į kurį sukasi ventilis). Prieš metus mačiau, kad vienas iš forumiečių pardavinėja, bet niekaip negaliu atrinkti kuris, tai prisipažinkite

  2. #72
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius rrenaldas Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, pirkčiau padangų slėgio daviklio REM komplektą (aliumininis vamzdelis į kurį sukasi ventilis). Prieš metus mačiau, kad vienas iš forumiečių pardavinėja, bet niekaip negaliu atrinkti kuris, tai prisipažinkite
    Stai kiek pamenu
    http://www.voyager.lt/showthread.php...0893#post30893

  3. #73
    audriusv
    Svečias


    Citata Autorius Aidas Žiūrėti skelbimus
    idek paprasta gumini ventili , ir davikli priklijuok prie ratlankio is vidaus , dar galima su uztraukeju pritraukti , bent jau as vakar taip padariau .
    Aidai, ar teisingai supratau. Įdedi paprasta ventilį, o daviklį (pas mane nupuvo vamzdelis) tiesiog vidui rato pritvirtini?

    O gal žinot kas Vilniuje bronzinius vamzdelius daro?

  4. #74
    wongas
    Svečias


    taip ir darosi.

  5. #75
    Sauliuss
    Svečias


    Citata Autorius zee Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, gal kam pravers mano patirtis - atsigaivinau savo slegio davikli.
    Uzteko tik pasikeist batareika, kuri visuose forumuose raso kad yra nekeiciama
    Nusiimiau neveikianti davikli,
    Failas 1512
    visur buvo uzlieta guma, tai su adata prasibadziau ir suradau kur batareika
    Failas 1513
    graziai ispjoves visa guma isemiau batarke, kuri rode lygiai 0 voltu
    Failas 1514
    nusipirkes nauja prilitavau ir uzpyliau juodais gumos klijais, po paros uzdziuvus ir idejus i rata visi errorai uzgeso
    sutaupiau kelis simtukus litu
    gal kam pravers si info

    PS kiek gilinaus forumuose originalios batarkes tarnauja 10metu is pardos 5m. Manau neuzilgo kitiems davikliams irgi ateis galas

    Labai gera info, ačiū! Tik klausimas: kaip suradai kuriame rate nusibaigusi baterija?

  6. #76
    Egidukas
    Svečias


    Pas mane ne vieno daviklio nera bet pastoviai rodo kad du ratai nuleisti t&c 2005 m.Gal kazkaip iseina atjungti tuos daviklius kad neberodytu daugiau? labai erzina

  7. #77
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Egidukas Žiūrėti skelbimus
    Pas mane ne vieno daviklio nera bet pastoviai rodo kad du ratai nuleisti t&c 2005 m.Gal kazkaip iseina atjungti tuos daviklius kad neberodytu daugiau? labai erzina
    Atjungti neišeina.Reikia statytis daviklius.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  8. #78
    Arturienas
    Svečias


    Taigi uzdejus vasaros ratus prireike slegio davikliu kadangi sauktukas dega... nuvaziavau i lauzina ten uz naudota paprase 25/30 eur uz 1 vnt taigi visagalis ebejus uz komplekta 4vnt paprase 34 usd. man jie veikia pakolkas gerai mano TC 2012m https://www.ebay.com/itm/OEM-4-X-TPM...72.m2749.l2649

  9. #79
    Uranus
    Svečias


    Sveiki
    gal kas gali patarti kaip nustatyti kuris slėgio daviklis nusprogo jei nėra rodomas slėgis kiekvienos padanos [ yra tik geltona lemputė ]

  10. #80
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Uranus Žiūrėti skelbimus
    Sveiki
    gal kas gali patarti kaip nustatyti kuris slėgio daviklis nusprogo jei nėra rodomas slėgis kiekvienos padanos [ yra tik geltona lemputė ]
    Reikia jungtis kompą.
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •