Puslapis 2 iš 18 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 180

Gija: Problema su 2,5 TDI

  1. #11
    rimasdasd
    Svečias


    Dažniausiai 3 pavara. Tai nežinau, apie 40-60 km/h maždaug, gal. Nežiūrėjau į greitį.

  2. #12
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Greitis yra svarbu. jei trečia pavara ir tokiu greičiu tuomet kažkas rimčiau, net nesugalvoju ką pasiūlyti.
    Čia jau reikia gyvai pajausti tokia situacija. Nes pagal tavo pasakojimą nesiriša prie jokio dažnai pasitaikančio gedimo.

  3. #13
    rimasdasd
    Svečias


    Tai va, kad nesiriša. Negali būt oro srauto matuoklė?

  4. #14
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Šeip tai visai nepanašu.

  5. #15
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    pajuris
    Įrašai
    379
    Reputacija
    1


    na ir pas manes trukcioja, bet tolygiai pedala spaudziu ir normaliai, o prie kiek apsuku perjungi begius?

  6. #16
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    begiai turi buti jungiami taip: Aukstinant

    1 --> 2 25km/h
    2 --> 3 40km/h
    3 --> 4 55km/h
    4 --> 5 75km/h

    Žeminant
    5 --> 4 75 km/h
    4 --> 3 55 km/h
    3 --> 2 40 km/h
    2 --> 1 25 km/h

    Čia surašiau pačius minimaliausius perjungimo diapazonus, kiekviena pavara aukštinant galima ir daugiau užlaikyti.

  7. #17
    zbitkusas
    Svečias


    Sweiki, turiu klausima, mano Crysler prasuko indekla, grandininis 2.5 ir idomu pasirade, ar imanoma nuo 2001 metu crysler ideti 2.5 CRDI varikli visa su greiciu deze, ar kompus visus keisti reiketu? ka butent keist reikia ir ar isvis imanoma taip ideti? ar geriau plika varikli susirasti ir pasikeisti ;] dekui uz atsakima ;]

  8. #18
    Makena
    Svečias


    Na ir pažiūrėkim, kas atsakys.
    Ir kaip paskui nesikeikt...
    Sušika visą nuotaiką ir bet kokį norą dar kada nors atsiversti voyager.lt

  9. #19
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    Citata Autorius zbitkusas Žiūrėti skelbimus
    Sweiki, turiu klausima, mano Crysler prasuko indekla, grandininis 2.5 ir idomu pasirade, ar imanoma nuo 2001 metu crysler ideti 2.5 CRDI varikli visa su greiciu deze, ar kompus visus keisti reiketu? ka butent keist reikia ir ar isvis imanoma taip ideti? ar geriau plika varikli susirasti ir pasikeisti ;] dekui uz atsakima ;]
    vw 1,9 tdi esu mates pora idetu, o 2,5crd negirdejau. abejoju, 2,5 dantratinio ir tai jau pravodke skiriasi nuo grandininio.

  10. #20
    zbitkusas
    Svečias


    Slabakelis turetu but tas 1.9 Beja , kodel su Crysleriu vaziuojant daugiau nei 120km/h kepa galvos? pas save keiciu ir keiciu, jei ramiai iki 120km/h vazinedavau, tai viskas liux, autostradoj palaikyk 160km/h ir kas nors tikrai atsitiks varikliui, ar cia pas mane tik tokios bedos? Ir kiek galetu kainuoti plikas Cryslerio variklis? Nes jau pas save varikliui padariau visus remontus kokius tik galejau, Nusipirkau ji, po savaites luzo velenas, keiciau , dejau kita, grandine gal 3 kart trukus buvo, ir truksta kas 20 000 km, karamislai lankstos, visokio velnio, su juo buna. Jau i variklio vien remontus esu apie 5000lt sukises. tai jau galvoju visai kita isidet ;]

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •