Puslapis 3 iš 18 PirmasPirmas 1234513 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 180

Gija: Problema su 2,5 TDI

  1. #21
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    nu kilovatai tai tie patys, 1,9 ir 2,5. tiek, kad ta procedura dabar kainuotu tiek, kad 2-3 tuos treciukus kitus nusipirktum. pas mane galvos laiko, negaliu skustis, tik kai 180-190 pasivezinau, tai stumuokliai issilyde. daro Raimis kapitalini.
    Klaipedoj pries pora metu dyrbau, tai kas antra diena i Kauna vaziuodavom ant 140-160 ir nieko, laike tas variklis. kazko gal nedadaro dar pas tave meistrai, o gal dar biski truksta, kad iki galo butu sutvarkytas?

  2. #22
    zbitkusas
    Svečias


    Beja, del to trukciojimo, man irgi tas pats buvo, tai forsunke pirmo cilindro pakeiciau, nes ji vienintele pusiau elektronine ir viskas pasibaige

  3. #23
    zbitkusas
    Svečias


    Kad jau viskas atrodo pakeista tam varikli kas begali but, bet vis islenda kas nors. Velena pats savo laiku keiciau, tai ant luzusio veleno skirtingi indeklai sudeti buvo, tai lietuvoj tvarkytas, masina grynai ant stumimo padaryta buvo, tai kisu ir kisu i ja bapkes ;]

  4. #24
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    tas tai taip, kisenes megsta sitie auto patustint, jei nori, kad jis daug maz tvarkyngas butu.

  5. #25
    cramos
    Svečias


    Turiu problema ! Mano vojus kazkada uzsigazuodavo, pakildavo apsukos iki 1500rpm o pergazavus iki 2000rpm nukrisdavo bet ta problema kazkaip dingo o dabar atsirado pas mano drauga kuris turi 2.5td reduktoriniu varikliu , ir visi pozimiai tokie patys , jeigu vaziuoji ramiai tai po kurio laiko sustojus pakila apsukos iki 1500 ir nukrenta jei pergazuoji iki 2000 , o jei vaziuoji agresiviai tai tas dalikas neislenda HELP !

  6. #26
    mulkiz
    Svečias


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Rašo rimasdasd:
    -Trukčiot pradeda nuo 1,5 iki 2 tūkstančių apsukų jeigu paspaudi daugiau gazo. Jeigu spaudi lėtai, viskas būna normaliai. Atrodo, lyg variklis atsijungtų, ir poto vėl prisijunktų, arba kaip nors panašiai. Visai neseniai (vakar) pakeičiau kuro filtrą, išvaliau baką.
    Gal kam nors irgi kas nors panašaus buvo? Jeigu taip, padėkit, nes kolkas čia maža problema, bet ji gali išlyst visu gražumu.
    Man trukciojo taip pat. Tai yra susijusios su siurbliu problemos, berods siurblio kompas. Taciau nuvariau pas meistreli kuris remontuoja siurblius ir sutvarke.

  7. #27
    Janis
    Svečias


    Sveiki, nesinorėjo kurti naujos temos, be to, čia truputį į temą. Labai greitai užkaista varikliukas 2.5 TD, 97m. Temperatūros rodyklė kyla akyse, tiesiog pavažiavus apie 1 km, jau darbinė temperatūra. Ar čia normalu? Jei ne, kur ieškoti problemos? Antifryzo pakankamai... Dėkui

  8. #28
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Janis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, nesinorėjo kurti naujos temos, be to, čia truputį į temą. Labai greitai užkaista varikliukas 2.5 TD, 97m. Temperatūros rodyklė kyla akyse, tiesiog pavažiavus apie 1 km, jau darbinė temperatūra. Ar čia normalu? Jei ne, kur ieškoti problemos? Antifryzo pakankamai... Dėkui
    o po to kai darbinė temp pasiekta būna ar ir toliau kyla ar stabiliai laikosi?
    Born in USSR

  9. #29
    mulkiz
    Svečias


    Citata Autorius zbitkusas Žiūrėti skelbimus
    Slabakelis turetu but tas 1.9 Beja , kodel su Crysleriu vaziuojant daugiau nei 120km/h kepa galvos? pas save keiciu ir keiciu, jei ramiai iki 120km/h vazinedavau, tai viskas liux, autostradoj palaikyk 160km/h ir kas nors tikrai atsitiks varikliui, ar cia pas mane tik tokios bedos? Ir kiek galetu kainuoti plikas Cryslerio variklis? Nes jau pas save varikliui padariau visus remontus kokius tik galejau, Nusipirkau ji, po savaites luzo velenas, keiciau , dejau kita, grandine gal 3 kart trukus buvo, ir truksta kas 20 000 km, karamislai lankstos, visokio velnio, su juo buna. Jau i variklio vien remontus esu apie 5000lt sukises. tai jau galvoju visai kita isidet ;]
    Man grandine ir po 20000 nutruko. Taciau tikiuosi radau priezasti, nes iki tol kai uzkaisdavo variklis krisdavo tepalo spaudimas, ant laisvu apsuku, dabar vyksta remontas. Radau toki dalyka, kad atsisukes grandines itempejo varztas, o ish tepalo siurblio tiesei pakliuna tepalas i ta vieta, tai ir nuleidinejo man spaudima, dar spyruokle redukcinio voztuvo sutrumpejusi, tai ir pakishau shaiba, tai kaip surinksiu paziuresiu kas pasikeite ar tame buvo bedos.

  10. #30
    Janis
    Svečias


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    o po to kai darbinė temp pasiekta būna ar ir toliau kyla ar stabiliai laikosi?
    Kyla, po to įsijungia ventiliatoriai, vėl pakrenta... Užvirt neužverda, tačiau kyla labiau nei įprastai kildavo esant tokiai aplinkos temperatūrai

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •