Puslapis 11 iš 20 PirmasPirmas ... 910111213 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 110 iš 199

Gija: Kuro sanaudos 2.5 TD; 2.5 - 2,8 CRD Nuo 1989 - ......

  1. #101
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Primenu dar ir tai kas buvo parasyta manau, kad kazkiek pasimirso kokia sutuacija buvo padaryta liutukui, kad nebutu painiojama kas nereikia.
    labai įdomu, aišku, bet likau nesupratęs ar šitie visi ekonominiai pataisymai galioja tik CRD varikliams ar ir senesniems "traktoriniams"? O kai eina kalba apie diržus ir jų keitimą, tai čia reikia suprasti kad kalbama apie paskirstymo diržą, tai grandininis ir krumpliaratinis paskirstymas jau į šitus sąrašus nebepatenka?
    Born in USSR

  2. #102
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    labai įdomu, aišku, bet likau nesupratęs ar šitie visi ekonominiai pataisymai galioja tik CRD varikliams ar ir senesniems "traktoriniams"? O kai eina kalba apie diržus ir jų keitimą, tai čia reikia suprasti kad kalbama apie paskirstymo diržą, tai grandininis ir krumpliaratinis paskirstymas jau į šitus sąrašus nebepatenka?
    Taip visiskai teisingai supratai.
    Eina kalba apie pagrindinio diržo keitimą, seniems modeliams visi šie dalykai negalioja, nei krumpliams nei lenciūgėliui.

  3. #103
    Narys
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kauno r. LT
    Įrašai
    158
    Reputacija
    1


    apie 1000km po motoro kapitalinio dabar: 772km-63,4l ~8,2l/100km. 50/50 kaunas-trasa. ac veike beveik visada.

  4. #104
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    tai cia daug ar mazai kaip senesnio tipo motorui

  5. #105
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Dabar vasara nera jokiu webasto ir t.t.
    Jau tikrai baigiau testavimo rezultatus. Nes jau tikinausi ir isitikinau ir su pilnu baku ir t.t.
    Cia galiu pasakyti, kad tai yra realus isbandyti skaiciai, o ne kompo parodymai.

    Išvada:

    Borto kompas meluoja ir pas mane.
    Webasto ka sudegina tas atsispindi kuro sanaudose ir kompo parodymuose.
    Po keletos pilnu bako testu gaunu tai kad kompo parodymai neatitinka 1,5 - 2 Ltr ribose pagal realiai sunaudota kura.
    Taigi jei jis rodo ~4,9 tai skaiciuoju, kad sudegina ~6,5 - 7 ltr
    Jei jis rodo ~6 Ltr tai skaiciuoju kad sudegina ~7,5 - 8 Ltr

    Mieste siuo metu vaziuojant ir nemastant apie taupyma sunaudoja 7 - 8 Ltr dyzelio
    Virs 8 ltr dar neteko supilti.

    Trasoje naudoja ~6,4 Ltr

  6. #106
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Mažas patikslinimas, kad nebutu klasusimu, kad gal kas nors atjungta.

    Sanaudos mieste ir uzmiestyje yra su visa laika i jungtu kondicionierium ir placiom padangom
    235 R16

    Ir vaziuota visiskai nežiūrint taupymo. Taigi šios sananaudos yra realios kiekvienam kuris net nezino kaip cia vaziuoti, kad sutaupyti.
    Pastebejimas toks kad placios padangos sanaudas padidino 0 - 0,8 Ltr ribose.

  7. #107
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Dėl kuro taupymo, tai žinia, be abejonės džiuginanti. O dabar kitas klausimas mane kamuoja: kaip su tais pakeitimais varikliui sekasi sugyventi? Kaip supratau, yra modifikuojami purkštukai ir kažkas daroma su paskirstymo diržu. Su pirmos kartos CRD variklių purkštukais esu ne tik girdėjęs nusiskundimų, bet ir pats matęs kaip mašina atsisako kurtis. Nežinau ar čia buvo rusiško kuro, supilto į baką pasėkmės, bet meistrai, pamatę purkštukus prieš pusmetį iš vokiečių atvarytos mašinos ir Lietuvoj užspringusios rusišku kuru, padarė išvadą kad tie purkštukai vieną kartą jau buvo restauruoti. Kad vokiečiai važinėtų rusišku kuru tai kažkaip abejotina, netgi jei tos mašinos savininkas buvo turkas...

    Taigi man labai įdomu kaip laiko tie CRD purkštukai, gal naujesnių modelių buvo padaryti kažkokie modifikaciniai pakeitimai? Ir kitas dalykas, jei jie modifikuojami jau pas Jus servise, tai kuriam laikui yra garantija kad problemų nebus?

    Tas pats mane domina ir diržo atvieju. Jei jau gamykloje italai suprojektavo, tai ten, žinoma, buvo padaryta su didžiule atsarga ir rezervu varikliui. O kaip po šitos modifikacijos? Senesni varikiai su diržais, ne paslaptis, bet buvo achilo kulnas šito automobilio. Šiuo atvieju mane domina, kiek galima važinėti tais modifikuotais diržais ir ką galvoti tuo metu?
    Paskutinį kartą taisė Daranius : 2011.05.29, 23:51 Priežastis: klaidos...
    Born in USSR

  8. #108
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Dabar vasara nera jokiu webasto ir t.t.
    Jau tikrai baigiau testavimo rezultatus. Nes jau tikinausi ir isitikinau ir su pilnu baku ir t.t.
    Cia galiu pasakyti, kad tai yra realus isbandyti skaiciai, o ne kompo parodymai.

    Išvada:

    Borto kompas meluoja ir pas mane.
    Webasto ka sudegina tas atsispindi kuro sanaudose ir kompo parodymuose.
    Po keletos pilnu bako testu gaunu tai kad kompo parodymai neatitinka 1,5 - 2 Ltr ribose pagal realiai sunaudota kura.
    Taigi jei jis rodo ~4,9 tai skaiciuoju, kad sudegina ~6,5 - 7 ltr
    Jei jis rodo ~6 Ltr tai skaiciuoju kad sudegina ~7,5 - 8 Ltr

    Mieste siuo metu vaziuojant ir nemastant apie taupyma sunaudoja 7 - 8 Ltr dyzelio
    Virs 8 ltr dar neteko supilti.

    Trasoje naudoja ~6,4 Ltr

    Cia tavo zodziai is seno forumo:To Vejas666 jau rasiau, kad viskas taip ir yra ka rodo ta ir pilu.
    O dabar matau viskas keiciasi i mano pasakyta puse.ir daug kas akis verte ,bet matai ira taip kaip sakiau as ,tik nenorejau kad gincitumes del kokio su...,matai as rasau ne is knyguciu o is patirties ir ne vieno auto +nerasau ko nezinau

  9. #109
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius vejas666 Žiūrėti skelbimus
    Cia tavo zodziai is seno forumo:To Vejas666 jau rasiau, kad viskas taip ir yra ka rodo ta ir pilu.
    O dabar matau viskas keiciasi i mano pasakyta puse.ir daug kas akis verte ,bet matai ira taip kaip sakiau as ,tik nenorejau kad gincitumes del kokio su...,matai as rasau ne is knyguciu o is patirties ir ne vieno auto +nerasau ko nezinau
    Na taip vejas666 tu buvai teisus, kad jis pieno riebuma rodo. Kol nepradejau nuodugniai tyrineti to nepastebejau. Kai pildavau kol isauna irgi buvo nesutapimu taciau tai nurasiau ant webasto, taciau kai jau webasto nedirba tas neatitikimas vistiek isliko toks pat.

    Taigi faktas kad tas melagis viska suskaiciuoja ir dar apgauna Cia kiti irgi rase, kad atitinka tai ka rodo, tai kuri laiką tuo norėjosi labiau tiketi, bet kaip ir zadejau turiu įsitikinti iki galo tai ir padariau.

    Sekmes Vejas666

  10. #110
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    Dėl kuro taupymo, tai žinia, be abejonės džiuginanti.

    Taigi man labai įdomu kaip laiko tie CRD purkštukai, gal naujesnių modelių buvo padaryti kažkokie modifikaciniai pakeitimai? Ir kitas dalykas, jei jie modifikuojami jau pas Jus servise, tai kuriam laikui yra garantija kad problemų nebus?

    Tas pats mane domina ir diržo atvieju. Jei jau gamykloje italai suprojektavo, tai ten, žinoma, buvo padaryta su didžiule atsarga ir rezervu varikliui. O kaip po šitos modifikacijos? Senesni varikiai su diržais, ne paslaptis, bet buvo achilo kulnas šito automobilio. Šiuo atvieju mane domina, kiek galima važinėti tais modifikuotais diržais ir ką galvoti tuo metu?
    Tie pakeitimai, jei juos taip galima vadinti laiko kuo puikiausiai. Italai viska padarė gerai tik kaip tos masinos nukeliavo remontui jau ne i italų rankas tai ir bėdos prasidėjo.

    Su purkstukais irgi viskas tvarkoje puikiai jie tvarkosi ir puikiai masina vedasi, del kuro tikrai įtakos jiems jokios nėra.
    Laibai svarbu, kad tas rusiskas kuras būtų švarus, o jis dažniausiai buna su visokiom žemėm istirpusiom dyzelyje.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •