Puslapis 4 iš 5 PirmasPirmas ... 2345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 31 iki 40 iš 42

Gija: Webasto sildymas

  1. #31
    grand.voyager
    Svečias


    Kaip veikia ta automatine vebasto, ar ji isijungia nuo saltesnes temperaturos ar kai atsukta siluma iki galo ir oras paduodamas i langus ? 2,5.crd 105.kw

  2. #32
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius grand.voyager Žiūrėti skelbimus
    Kaip veikia ta automatine vebasto, ar ji isijungia nuo saltesnes temperaturos ar kai atsukta siluma iki galo ir oras paduodamas i langus ? 2,5.crd 105.kw
    Nuo 10laipsniu ir mažiau pasileidžia pati jei ijungtas pečiuko ventiliatorius ,oro padavimas nesvarbu.Bent jau pas mane taip.

  3. #33
    grand.voyager
    Svečias


    Reiskia pas mane kaskas negerai nes kai lauke koks +10 tai isijungia o kai +5 ar dar maziau nebeisijungia, kame gali buti reikalas ?

  4. #34
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    mažeikiai
    Įrašai
    202
    Images
    2
    Reputacija
    1


    kai kuro mazai gali neisijungti. buvau kazkur skaites.
    2004. 2,8crd lx ne viskas grazu, kas i papus panasu

  5. #35
    grand.voyager
    Svečias


    Kad maziau puse bako niekad nebuna

  6. #36
    Pradėjo patikti! chevy avataras
    Įstojimo data
    2013.04.02
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    269
    Reputacija
    1


    Citata Autorius grand.voyager Žiūrėti skelbimus
    Reiskia pas mane kaskas negerai nes kai lauke koks +10 tai isijungia o kai +5 ar dar maziau nebeisijungia, kame gali buti reikalas ?
    Priverstinai paleisk

  7. #37
    grand.voyager
    Svečias


    Kaip tai padaryti ?

  8. #38
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Originalus webastas veikia autonomiškai, ir veikia tik kai užkurtas variklis. Po užkūrimo pasileidžia startas ir girdisi retas caksėjimas, turi užkaisti žvakės. Jei kažkas nesudirba, klaidos ar pan., tuomet išsijungia. Nepamenu ar pradeda caksėti jei nusprogusi žvakė. Webastas neveikia jei kuro liko koks 10%, rodyklė pradeda lipti ant raudonos zonos. Na o gedimų gali būti nuo ventiliatoriaus, žvakės, iki daviklių, reikia kompą jungtis ir žiūrėti ką rodo, gal kuris kvailioja, nekontaktas ir pan.

  9. #39
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius grand.voyager Žiūrėti skelbimus
    Reiskia pas mane kaskas negerai nes kai lauke koks +10 tai isijungia o kai +5 ar dar maziau nebeisijungia, kame gali buti reikalas ?
    Priklauso salono nustatyt temp kokia

  10. #40
    grand.voyager
    Svečias


    Dabar jau tikrai isitikinau del vieno dalyko nes trecia karta tokio sutapimo buti negali.
    Zodziu, nusedo akumas ir as jy istraukiau pakrauti, per para laiko pasikrove ir idejau atgal i vieta, uzvedziau motora ir pasigirdo tiksejimas o poto pasileido ir vebasta, taip jau trecia karta kad isemi akuma ilgiau jo nepajungus ir poto vel pastacius i vieta vebasto veikia kaip priklauso.
    Kame vebasto ?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •