Rezultatai 1 iki 5 iš 5

Gija: Atsilupę Nukritę lubos Atsiliepkite...

  1. #1
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2017.05.18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    18
    Reputacija
    1


    Atsilupę Nukritę lubos Atsiliepkite...

    Labas visiems kas susidūrę su atsilupusiomis lubomis... Roušiuosi persiklijuoti, šrotinio ar kitaip sakant originalaus nenoriu, galvoju apie kitokią spalvą nei mano buvus gamyklinė šviesiai pilka.
    Klausimas ar kas nors turite juodas ar pvz mėlynas, ar kokios kitokios spalvos lubas ?
    Jei kas skaitysite šį skelbimą, kas darėtės lubų "restoraciją" prašau idėkite Foto kaip atrodo po tvarkymo.
    Dėkui

  2. #2
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Labas,

    kažkada krapščiausi, po šiai dienai laiko. Mano tinklaštyje namų darbus jau teko matyti. Jei reikės dar kokios informacijos tai prašau kreiptis
    Born in USSR

  3. #3
    Kur aš patekau?
    Įstojimo data
    2017.05.18
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    18
    Reputacija
    1


    Labas, skaičiau. Nesitikėjau kad dar esi forume. Įdėk foto kuo apsiklijavai. Dėkui.

  4. #4
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.14
    Vietovė
    Kauno raj.
    Įrašai
    236
    Reputacija
    1


    Jei nenori pats daryt tai yra skelbimu kas tai atlieka. Jei darysi pats eini i http://www.zakona.lt/produktai/cid-202.html ar panasia parduotuve savo mieste, perki norima medziaga (medziagos buna su porolonu), klijus, perziuri youtube video kaip tai daroma ir i darba. Ne faktas kad is pirmo karto pavyks graziai

  5. #5
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius softrulez Žiūrėti skelbimus
    Labas, skaičiau. Nesitikėjau kad dar esi forume. Įdėk foto kuo apsiklijavai. Dėkui.
    paskutinėj foto yra medžiaga, kuri jau suklijuota. Neaustinė medžiaga vadinosi. Daugiau fotkių iš pačio proceso neturiu. Galiu nebent gyvai padaryti kokia dabar istuacija, bet nemanau, kad bus informatyvu.
    Born in USSR

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •