Puslapis 2 iš 3 PirmasPirmas 123 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 25

Gija: borto kompiuteris

  1. #11
    Chrysler2004
    Svečias


    Sveiki, norėjau pasiklausti dėl borto kompo. Man servise surado, kad į mano auto 2,8 crd sumontuotas benzininio auto kompas. Gal kas gali patarti ar ieškoti man nuo dyzelinio ar palikti kaip yra? Problema tame, kad pas manę svyruoja kuro rodyklė net prie pilno bako sugeba nukristi į nulį (erzina negyvai). Viska jau patikrino, pradedant nuo kuro plūdės, baigiant laidais. Viskas kaip ir gerai išskyrus šį kompą...

  2. #12
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Tikrinant plude nieko ir nesuprasi. As keisciau.
    Nesu specas, bet man sviecia, kad su kompu cia negali buti surista.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #13

  4. #14
    Chrysler2004
    Svečias


    Pasiteiravau Autoterpėje, jie iš savo programos pagal kompo p/n numeri ir mano auto kėbulo numerį plygino ir pasakė, kad vis dėl to kompas tinka mano auto. Penktadieni varau vėl į servisą žiūrėti kas dar gali būti... Plūdė buvo jau keista - niekas nepasikeitė: rodyklė vis tiek "plaukioja", laidai nuo plūdės iki kompo taip pat patikrinti... Mistika kažkokia.

  5. #15

  6. #16
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Chrysler2004 Žiūrėti skelbimus
    Pasiteiravau Autoterpėje, jie iš savo programos pagal kompo p/n numeri ir mano auto kėbulo numerį plygino ir pasakė, kad vis dėl to kompas tinka mano auto. Penktadieni varau vėl į servisą žiūrėti kas dar gali būti... Plūdė buvo jau keista - niekas nepasikeitė: rodyklė vis tiek "plaukioja", laidai nuo plūdės iki kompo taip pat patikrinti... Mistika kažkokia.
    ar dar kažkokių papildomų simptomų nėra? Sunku kažką patarti forume, kai ne viską žinai. Aš asmeniškai su panašiom problemom buvau susidūręs po to kai neteisingai buvo pajungta signalizacija.
    Paskutinį kartą taisė Daranius : 2012.04.04, 22:12 Priežastis: klaidos...
    Born in USSR

  7. #17
    Chrysler2004
    Svečias


    Siandien vėl palikau auto pas Arvyda Linkmenų g. servise. Pasak jo, viską patikrino net įkišo kompą nuo savo auto. Ten kaip ir tvarka. Sako liko tik pats pagrindinis skydelis su visais rodykliais, bandys jame kaž ką iėškoti... Bėdos nesibaigia bet pavasaris artėja ir manau anksčiau ar vėliau priežastį suras.

  8. #18
    Rolis
    Svečias


    Sveiki,noreciau jusu pagalbos kad paaiskintumet ka reiskia trys mygtukai su 1, 2 ir 3 taskais kurie yra virsuje prie duru atidarymu mygtuku,ir kitu borto kompiuterio mygtuku. Is anksto dekoju!

  9. #19
    aprioris
    Svečias


    ten turetu uzsiprogramuoti ,nibi garazo vartai ar automatiniai vartai y kiema. nuo ju pulteliu.
    bet ten dazniai ne tokie ir nieks ten neuzsiprogramuoja.
    jei reiks galiu parasyti dazny koky gali ten uzprogramuo.

  10. #20
    Darius77
    Svečias


    Citata Autorius Chrysler2004 Žiūrėti skelbimus
    Siandien vėl palikau auto pas Arvyda Linkmenų g. servise. Pasak jo, viską patikrino net įkišo kompą nuo savo auto. Ten kaip ir tvarka. Sako liko tik pats pagrindinis skydelis su visais rodykliais, bandys jame kaž ką iėškoti... Bėdos nesibaigia bet pavasaris artėja ir manau anksčiau ar vėliau priežastį suras.
    Ar pavyko sutvarkyti? Įdomu daugiau detalių.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •