Rezultatai 1 iki 10 iš 43

Gija: Trukscioja ant duju

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Man sanaudos gavosi 13,4 per 2340 km ir man gerai, nes nepamenu kada atidaryt kapotą teko dėl duju.. Ginčytis dėl to- kaip su pliku pešiotis, nėr prasmės...
    Nei aš su jūsų mašina važinėju, nei jūs su mano - mes tik nuomonėmis dalinames ir pastebėjimais, bei palyginimais iš realaus gyvenimo.
    Nei aš jums siūlau ką pirkt, nei jūs atkalbinėjate. Mes tik diskutuojame su konkrečiomis motyvacijomis ir argumetacijomis.
    Per šį trumpą laiką aš nuvažiavau manau jau ir daugiau nei 2340km, apie sanaudas kalbų čia nėra - jos mane tenkina ir ne tame esmė (žiemą nebandęs), kapoto neatidarinėju taip pat ir dujos nešaudo man (kol kas)

    Būtent šioje temoje jūsų viena nuomonė, mano kita. Tuom forumas ir įdomus, kai nuomonėm, pastebėjimais pasidaliname, o žmonės nėra kvaili, jie pasiskaito ir atsirinks.
    Tad esate puikus žmogus, daug patarėt ir padėjote, tačiau nebūkite priešiški jei vienoje ar kitoje temoje mūsų nuomonės kitokios

  2. #2
    Girinis
    Svečias


    Tai juk ne aš sugalvojau dujas vadint " katastrofa"

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •