Puslapis 3 iš 5 PirmasPirmas 12345 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 21 iki 30 iš 43

Gija: Trukscioja ant duju

  1. #21
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.054
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Na taip... Žinokite suprantu visus, esu ne viena ir ne kelias mašinas turėjęs su šlanginėm ir puikiai pamenu bairius ir vargus, kai kas kartą apie save dujos primena... kas dieną, kiekviena užvedimą, kiekvieną rimtesnį lenkimą...
    Tuo tarpu tiesioginės įrangas apie kurias pamiršti kad yra įmontuotos. Tik užsipili ir važiuoji (aišku jei abiem kairėm rankom įdėjo "meistras" tai bus reikalų nemalonių)

    Važiuoti galima su bet kuo, tačiau kalba eina apie komfortabilumo lygi esant tam implantui, variklio dinamiką, dėžės darbą ir svarbiausia pasitikėjimą.
    Kitavertus visi save pateisins: tiek as ir savo patirties, tiek jus ir tikiuos is išbandytos patirties
    Tikrai taip.Esu turėjęs pora auto su šlanginėm,tai vargelio būdavo nemažai,visi išvardinti bajeriukai darydavosi,2004 įsigijęs pirmą savo vojų,dujininko patartas,įsidėjau IV-ą kartą,ir nuo to laiko su minėtomis problemomis "atsisveikinau".Žinoma,kiekvieno pasirinkimas,su kokias dujas dėti,bet reikia įvertinti,kad ir kainų skirtumas stipriai sumažėjęs- IV-os kartos šiais laikais jau nebe 4200lt,o nuo gerų 2000 prasideda,nes gamintojų,modelių, ir montuotojų pasiūla didelė.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  2. #22
    Bajoras2
    Svečias


    Taip Mindai, reikia skaiciuoti ir kiek verta investuoti del atsipirkimo, bei kiek norime dasimoketi del ramios galvos. Siai dienai komplektas IV kartos duju irangos STAG kainuoja ~850lt, plius vamzdeliai, šlangutės, hamutukai dar ~100-150lt ir balionas (nauji, naudoti, ka norime, ta renkames) Jei rankas turime, o jei dar yra su kuo pasitarti, si darba atlikti nesunku, o jei vistik nedrystame, mokame uz darba +~500 neoficialiai arba +~1000 kokioj mazesnej imonelej. Stai ir visi pinigai.

    As suprantu kad manes nesupras daug forumieciu, kurie naudoja šlangines dujas, bet dalis mane supras kurie naudojo ir vienas ir kitas duju irangas - is to ir galima lyginti. Sios masinos deka, po ~5 metu pertraukos teko vel gryzti i tuos laikus, kai teko vazineti slanginem dujom ir su visais ju prikolais... Tikrai skirtumas yra. Kai patys isbandysite tvarkingas tiesiogines dujas, prie to iprasite, atsivazinesite ir teks kada gryzti atgal prie šlanginiu - manau jusu paciu postai patiems sukels linksmas emocijas is to ka dabar irodinejate

  3. #23
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Kai patys isbandysite tvarkingas tiesiogines dujas, prie to iprasite, atsivazinesite ir teks kada gryzti atgal prie šlanginiu - manau jusu paciu postai patiems sukels linksmas emocijas is to ka dabar irodinejate
    Nematau prasmės ką nors įrodinėt, gal tiesiog reiktų išbandyt tvarkingas paprastas dujas ir baigt vėjus kalbėt... 20 metų važinėju su dujom ir nematau problemų... Bet jei raudonai dažyti suportai geriau stabdo, tai tegul stabdo- kam dėl to diskutuot dar?
    Man sanaudos gavosi 13,4 per 2340 km ir man gerai, nes nepamenu kada atidaryt kapotą teko dėl duju.. Ginčytis dėl to- kaip su pliku pešiotis, nėr prasmės...

  4. #24
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Kalbat kaip kokie topshop'iniai reklamos agentai
    Manau kiekvienas supranta, kad kuo modernesnė įranga, tuo tiksliau ir patogiau ji dirba (ar bent jau turėtų) ir jeigu tik yra menkiausia galimybė ar priežastis tik tuo keliu ir reikia eiti. Nereikia čia nieko įrodinėti. Be to, visiems mums yra smagu, kad kai kas baisiai nemastydamas gali sau leisti išleisti tuos x000Lt naujai įrangai vien dėl patogumo ar kad neatsilikti nuo technologinių madų.
    Bet būna milijonas kitų priežasčių. Realybė yra tokia, kad ne visi turi lėšų (ypač vertinant esamą ekonominę situaciją), kad susimontuoti HiEnd'inę įrangą į savo automobilius. Manau ne iš gero gyvenimo yra taupoma.
    Kas liečia mane, aš iki šiol važinėju su šlangine (barstau galvą pelenais, bet tiesiog tokią paveldėjau kartu su automobiliu), ne gana to, joje nėra kompiuterio (sudegė bjaurybė) ir kai reikėjo rinktis pirkti naują (~500Lt ar pan., nebepamenu) ar už 50Lt padaryt, kad veiktų be jo, pasirinkau pastarąjį variantą. Tuo labiau, kad beveik nepajutau skirtumo. Trauka mane pilnai tenkina (keista, nes aš tikrai nelaikau save 'pensijinio' stiliaus vairuotoju, kasdieninio maršruto darbas-namai greitis ~120kmph, pilnai pakrautas - 7 žmonės), sąnaudos irgi (nemanau, kad tokiais rėžimais važinėjant turėtų būti taupiau) na reduktorius sumontuotas oversize'nis (kažkas iki 250kw ar pan),o tokios smulkmenos, kaip kartais pasitaikantys šūviai, kažkaip negąsdina (pripratau prieš gesindamas permesti į benziną ir fejerverkai pasibaigė). Todėl tiesa sakant nematau prasmės investuoti į naujesnę įrangą, kol ir ši, kad ir su kažkokiais smulkiais nesklandumais atlieka savo darbą. Tuo labiau ir automobilis jau nebepirmos jaunystės, sunku jam būtų prisitaikyti
    Bet tai tikrai nereiškia, kad jeigu reikėtų rinktis kokią sistemą montuoti į kitą automobilį, dėl kažkokių priežasčių rinkčiausi šlanginę. Toks gyvenimas

  5. #25
    Bajoras2
    Svečias


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Man sanaudos gavosi 13,4 per 2340 km ir man gerai, nes nepamenu kada atidaryt kapotą teko dėl duju.. Ginčytis dėl to- kaip su pliku pešiotis, nėr prasmės...
    Nei aš su jūsų mašina važinėju, nei jūs su mano - mes tik nuomonėmis dalinames ir pastebėjimais, bei palyginimais iš realaus gyvenimo.
    Nei aš jums siūlau ką pirkt, nei jūs atkalbinėjate. Mes tik diskutuojame su konkrečiomis motyvacijomis ir argumetacijomis.
    Per šį trumpą laiką aš nuvažiavau manau jau ir daugiau nei 2340km, apie sanaudas kalbų čia nėra - jos mane tenkina ir ne tame esmė (žiemą nebandęs), kapoto neatidarinėju taip pat ir dujos nešaudo man (kol kas)

    Būtent šioje temoje jūsų viena nuomonė, mano kita. Tuom forumas ir įdomus, kai nuomonėm, pastebėjimais pasidaliname, o žmonės nėra kvaili, jie pasiskaito ir atsirinks.
    Tad esate puikus žmogus, daug patarėt ir padėjote, tačiau nebūkite priešiški jei vienoje ar kitoje temoje mūsų nuomonės kitokios

  6. #26
    Girinis
    Svečias


    Tai juk ne aš sugalvojau dujas vadint " katastrofa"

  7. #27
    Bajoras2
    Svečias


    Bet tai juk mano nuomonė kurią lyginų po 3-4 mašinų naudojimo kiekviena miela diena per pastaruosius ~5 metus su tik tiesioginėm dujom (o prieš tai žinoma šlanginėm kažkiek naudota).
    Ir visos IV kartos dujų mašinos buvo su 4-5 litru varikliu kubaturom ir tik automatais, tai gal kazkiek galiu palyginti, kaip jus manote?
    Neprasau gerbti mano nuomones, ja turime kiekvienas savo, tik tiek

  8. #28
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sheikhas Žiūrėti skelbimus
    Kalbat kaip kokie topshop'iniai reklamos agentai
    Manau kiekvienas supranta, kad kuo modernesnė įranga, tuo tiksliau ir patogiau ji dirba (ar bent jau turėtų) ir jeigu tik yra menkiausia galimybė ar priežastis tik tuo keliu ir reikia eiti. Nereikia čia nieko įrodinėti. Be to, visiems mums yra smagu, kad kai kas baisiai nemastydamas gali sau leisti išleisti tuos x000Lt naujai įrangai vien dėl patogumo ar kad neatsilikti nuo technologinių madų.
    Bet būna milijonas kitų priežasčių. Realybė yra tokia, kad ne visi turi lėšų (ypač vertinant esamą ekonominę situaciją), kad susimontuoti HiEnd'inę įrangą į savo automobilius. Manau ne iš gero gyvenimo yra taupoma.
    Patiko objektyviai ir protingai issakyta nuomone.

  9. #29
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius Bajoras2 Žiūrėti skelbimus
    Bet tai juk mano nuomonė kurią lyginų po 3-4 mašinų naudojimo kiekviena miela diena per pastaruosius ~5 metus su tik tiesioginėm dujom (o prieš tai žinoma šlanginėm kažkiek naudota).
    Ir visos IV kartos dujų mašinos buvo su 4-5 litru varikliu kubaturom ir tik automatais, tai gal kazkiek galiu palyginti, kaip jus manote?
    Neprasau gerbti mano nuomones, ja turime kiekvienas savo, tik tiek
    Manau, taip.. Kad, pasak Jūsų, aš, nesusipratėlis, važinėju su "katastrofa". Bet, kaip ne keista, manes tai nei kiek neliūdina. Nelabai jau liūdi ir keli kiti kolegos.
    Kaip ir minėjau, ginčytis dėl to nėra prasmės, nes tikrai nepulsiu dažyt suportų, nors opinija ir garsiai šauktų, jog kitaip stabdžiai yra katastrofiški..Bet tai tik mano nuomonė, nors dažyti atrodo gražiai, jei supratot, ką omeny turėjau.
    O jei netyčia pastebėjot, kad esu priešiškai nusiteikęs, tai labai atsiprašau- neturiu nei menkiausio tikslo tokiu būt ir atleiskit, jei ne taip kur nors išsireiškiau..

  10. #30
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Kolegos neirodinekim vieni kitiems.
    Parasem savo nuomone ir to pakanka, jei bus kazkokiu klausimu is jusu issakytos nuomones paklausejas paklaus o jus atsakysit.

    Nes po to diskusijos verda visiskai is sona. Visas pasaulis tikrai neprades elgtis taip kaip mes norime, pagal kiekviena zmogu tiesos ir teisingo elgesio linijos yra skirtingos, kaip ir zmogaus skonis.


    Aciu uz supratima.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •