Rezultatai 1 iki 10 iš 503

Gija: Renkuosi auto. Padėkite pasirinkti ir patarkite, kad išvengti klaidos... :)

Threaded View

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #11
    crysleris
    Svečias


    Tamsink langus jei netamsinti dar
    Pas mane langai tamsinti, bet jie gio nera aklinai tamsus, arti priejus viskas matosi


    na jau kad Vokietijos auto
    Ant TA pažymos yra parašyta Kilmės šalis Vokietija. sakyčiau gal galėjo suklysti, bet.... visi dokumentai kuriuos turiu savo Chryslerio ( manualas, serviso knygutės, mago knygutės ir kita velniava, visa vokiečių kalba, ir visi servisai, Ta ar dar kažkas, visur praeidinėta Vokietijoje, Berlyne ir pan.... tai gal visgi nemeluoja....

    Na ne esmė... man pačiai kažkaip įdomiai atrodo...


    O dėl buksyravimo, tai nemanau kad negalima.... galima... mano pažįstami buksyravo patys ir juos buksyravo ir nemažą atstumą. ir nieko neatsitiko.. tik kiek žinau galima busyruoti pusvalandi, paskui reikia palaukti kazkiek ir vel toliau buksyruoti... kazkas panasaus, gal dar ir begis specialus tam yra... bet kad galima tai galima, nes jau nesamone butu jei negaletum...

    ir kas čia tau taip darosi, kad tave vis buksyruoti reikia aš per 6 metus nė karto (tfu tfu tfu) nei pati buksyravau nei manęs kas buksyravo... Gal buvo ten porą kartų kai neužsivedė, bet tai mano mašinos žino kur sugesti - prie serviso. jei pirksi tikėdamasis kad reikės buksyruoti, tada tikrai taip ir bus... kaip sakoma mintis galinga jėga
    Paskutinį kartą taisė crysleris : 2012.03.23, 18:38

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •