Rezultatai 1 iki 10 iš 40

Gija: Šiauliai servisai

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Citata Autorius driusa Žiūrėti skelbimus
    Na elektrą tai kaip ir Trioškis turėtų tvarkyt Ar aš klystu?
    Jisai bijo prisipažinti

  2. #2
    Trioškis
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius mikana Žiūrėti skelbimus
    Jisai bijo prisipažinti
    Nemėgstu "pop-up'ų", o ir neesu aš koks specas. O galų gale reklamuoti ne savo servisą - o tą kur esi samdomas ir atiduodi savo uždirbtus pinigus, kuriame nėra reikalingų sąlygų ir įrangos vonių remontui - visiškai nematau prasmės.

  3. #3
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Trioškis Žiūrėti skelbimus
    Nemėgstu "pop-up'ų", o ir neesu aš koks specas. O galų gale reklamuoti ne savo servisą - o tą kur esi samdomas ir atiduodi savo uždirbtus pinigus, kuriame nėra reikalingų sąlygų ir įrangos vonių remontui - visiškai nematau prasmės.
    Nu va kokia optimistinė gaida
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  4. #4
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius driusa Žiūrėti skelbimus
    Nu va kokia optimistinė gaida
    jau daug žadanti opcija
    Born in USSR

  5. #5
    mafo
    Svečias


    Trioški, kas Šiauliuose galėtu rimtai į važiuoklę vojaus įlyst Pramonės rajone, bilda kažkas gale, diezą nuvarginu, duslintuvą pervirino nė velnio nepadėjo - ne duslintuvas, pasirodo. Kokie amortikai ar dar kas... na nzn reikia kokių rimtų vyriokų. Tu tikrai žinai kokių protingų veidų šitoj pusėj...

  6. #6
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Trioški, kas Šiauliuose galėtu rimtai į važiuoklę vojaus įlyst Pramonės rajone, bilda kažkas gale, diezą nuvarginu, duslintuvą pervirino nė velnio nepadėjo - ne duslintuvas, pasirodo. Kokie amortikai ar dar kas... na nzn reikia kokių rimtų vyriokų. Tu tikrai žinai kokių protingų veidų šitoj pusėj...
    Tai kad ten tos važiuoklės - keli elementai. Manau, kad užvažiavus į bet kurį, truputį rimtesnį, suras bilduką. Gali ir mano darbdavį finansiškai paremt - užvažiavęs ar pasiskambinęs susiderink kad apžiūrėtų Kęstas.

  7. #7
    mafo
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Respect Trioški, vadinasi va kaip turi važiuoti "Vojus" - smagumėlis, dėkus už nuolaidėlę . Pasirodo pas mane ne tik bildėjo, bet tratėjo, džirgždėjo ir dar visoks velnias dėjos. Esu neapsakomoj euforijoj . Šiauliškiam siūlau Trioški pagauti- Autoeroje jis dalina nuolaidas

  8. #8
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Respect Trioški, vadinasi va kaip turi važiuoti "Vojus" - smagumėlis, dėkus už nuolaidėlę . Pasirodo pas mane ne tik bildėjo, bet tratėjo, džirgždėjo ir dar visoks velnias dėjos. Esu neapsakomoj euforijoj . Šiauliškiam siūlau Trioški pagauti- Autoeroje jis dalina nuolaidas
    Smagu kad patenkintas. Tik nežinau kuo viskas baigėsi, nes keičiau savo "voniai" greičių dėžės tepalus.
    Paskutinį kartą taisė Trioškis : 2013.04.05, 20:31

  9. #9
    mafo
    Svečias


    Tai dar be tų lingių įvorių ir amortika pakeitė, amortiko įvorę, nes buvo mirę, dar leido pačiam tą amortiką iš šrotuko pasiimt (sutaupiau 160 lt), tad likau patenkintas. Iš principo buvau kiek iš pradžių nusivylęs jog lindo viena bėda po kitos, ir skambučiai "ką darom" nesiliovė, augindami remonto išlaidas, kai to nesitikėjau, nes prieš tai žiūrėję meistrai sakė dar važiuosi ilgai ir nieko su važiukle daryti nereikia. Po to, suma sumarum 650 Lt nebuvo nė iš tolo nepanašu į 20 lt duslintuvo tvarkymą bandant ieškoti kas ten man barška (dabar pikta, kad susipjausčiau naują išmetimo vamzdį), tačiau kai įsėdau į auto ir pradėjau važiuoti, sukryžiavęs pirštus jog nebūtu taip kaip "visada" (viskas blogai ir toliau), supratau, kad tai visai kitas automobilis nei aš, kad pirkau, niekas nebarškėjo, net nustojo keistai linguoti, pasidarė standus ir smagus... velnias dar taip pigiai nesu naujo automobilio nupirkęs

    Arnai niekada nesakiau, kad jų-"specų" nėra, sakiau, kad esu mažai jų sutikęs. O Autoeros ir joje dirbančių žmonių įvaizdis tikrai pagerėjo, nes prieš tai buvau su detalių prekyba susidūręs tai šiek tiek buvo pasigadinęs. Iš principo sutiksi Arnai jog vienas vykęs remontas nepadaro meistro specu, bet manau, kad su kompetencija šioje vietoje pas juos tikrai viskas ok, tad tik lieka pažymėti jog tikimybė, kad ten dirba specai yra.
    Paskutinį kartą taisė mafo : 2013.04.06, 11:16

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •