Puslapis 6 iš 13 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 130

Gija: automatines dezes bedos

  1. #51
    buferis
    Svečias


    Sveiki,esu girdėjas,kad automatinės greičių dėžės tarnavimo laiką gali pailginti papildomas tepalo radijatorius.O gal AD tepalą būtų naudinga paleisti iš vis per atskirą radijatorių?Pas mane 96 trčios kartos 3,3.Už pareikštą nuomonę būčiau dėkingas.

  2. #52
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius buferis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,esu girdėjas,kad automatinės greičių dėžės tarnavimo laiką gali pailginti papildomas tepalo radijatorius.O gal AD tepalą būtų naudinga paleisti iš vis per atskirą radijatorių?Pas mane 96 trčios kartos 3,3.Už pareikštą nuomonę būčiau dėkingas.
    Va savalaikis tepalo ( kokybiško) keitimas tikrai prailgina, o radiatorius tai gal?
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  3. #53
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Jei gamintojas nuprende, kad reikia tokio radijatoriaus koks yra, manu, jis ne be reikalo taip padare...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  4. #54
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius buferis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,esu girdėjas,kad automatinės greičių dėžės tarnavimo laiką gali pailginti papildomas tepalo radijatorius.O gal AD tepalą būtų naudinga paleisti iš vis per atskirą radijatorių?Pas mane 96 trčios kartos 3,3.Už pareikštą nuomonę būčiau dėkingas.
    Reikia ne tepalo laika ilginti su radiatorium, o uz radiatoriaus kaina laiku pasikeisti tepalus pavaru dezeje kas 50 - 80 kkm.
    Ir zinoma pilti geriausius tepalus o ne papigei variantus rinktis..

    Beje siuo metu jau yra naudojami ATF+5 kartos tepalai.

  5. #55
    buferis
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Reikia ne tepalo laika ilginti su radiatorium, o uz radiatoriaus kaina laiku pasikeisti tepalus pavaru dezeje kas 50 - 80 kkm.
    Ir zinoma pilti geriausius tepalus o ne papigei variantus rinktis..

    Beje siuo metu jau yra naudojami ATF+5 kartos tepalai.
    Ačiū už nuomones,o minėtas tepalas ATF+5 mano senukui kažin, tiktų?Kaip minėjau maniškis trečios kartos 96m 3,3 l.Už patarimą būsiu dėkingas.

  6. #56
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Ar tau nuo gero maisto kada nors bloga buvo?

  7. #57
    Andrius13
    Svečias


    As antrukui kai keiciau tai buvo ATF+4 atrodo

  8. #58
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius driusa Žiūrėti skelbimus
    Va savalaikis tepalo ( kokybiško) keitimas tikrai prailgina, o radiatorius tai gal?
    Teoriškai, koks penkių litrų talpos radiatorius, tepalų keitimo intervalą prailgintu dvigubai. O koks tolkas iš to? Jokio, Kad ir jūroj tepalų dėžė mirks, bet amžinai nedirbs

  9. #59
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Manau ausinti tepala be proto yra nelogiska, kaip ir butu be proto papildomai ausinti antifriza. Nuo to tikrai nepageretu jo tepimo savybes ir svelniai sakant, nepailgetu dezes tarnavimo laikas.. Visi tepalai turi savo darbini temperaturos diapazona, kuriam jie ir buvo sukurti.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  10. #60
    buferis
    Svečias


    Ačių komentavusiems.Suprantu,kad papildomu radijatoriumi amžinai tarnaujančios AD nepadarysiu,o ir gamintojas tokio poreikio nenumatė,juk amerikiečiai tikriausiai su ta pačia mašina daugiau dešimties metų važiuoti ir negalvoja,o mums tenka.Tai va,mes dažnai važinėjam motoresursą baigusiomis mašinomis,tai yra išdilusiomis,o tokioms mašinoms,gal kiek tirštesnis tepalas nepakenktų,manau, kad vėsesnis tokiu galėtų ir būti.Būsiu dėkingas už komentarą.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •