Puslapis 30 iš 55 PirmasPirmas ... 20282930313240 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 291 iki 300 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

  1. #291
    mafo
    Svečias


    Šiandien regėjau automobilį grandą 2005 metų 3.8 l tūrio varikliuku trasoje naudojantį apie kokį 9-10 l 100 km, mieste apie 14-15 l/100km, na vnz kompas rodė 12 l/100 km savininkas tikina jog tai mišriu stiliumi... Pastarasis susimontavęs apartūrą, elektrolizės būdu iš vandens gaminančią vandenilį ir su juo skiedžiančią kurą... va taip gerbiamieji, beje po kokių 2 mėn bus aišku ar neskiedžia. hm ir kaina aparatūros 2000 lt, lygiai tokia pat kaip dujų įrangos. Šiek tiek peno pamastymui. Kaip teigia su šia įranga benzinu varomi auto taupo iki 30 proc kuro, dyzeliai iki 15 proc na gaila su dujom nesimontuoja dėl liamdos

  2. #292
    raganius
    Svečias


    lochatronas?

  3. #293
    mafo
    Svečias


    Savom akim mačiau, tiek įrangą tiek automobilį... beje katik tą įrangą susidėjom į dyzelinį mikroautobusą... po poros mėnesių bus aišku ar neapgavo. Šiaip galėsiu kokią fotke įmest (įrangos). Nelabai tikiu tuo reikalu, bet įranga montuota ne mano iniciatyva tačiau rezultatai man bus žinomi, duosiu žinot.

  4. #294
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Nelabai supratau kas čia per vėjai. Trasoje 10 litru benzino 3,8 Grandui, ypac 2005 kai dezes valdymas pakeistas- joks ne stebuklas, kaip ir 15 litru mieste, jei tas miestas ne Vilnius.


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Šiandien regėjau automobilį grandą 2005 metų 3.8 l tūrio varikliuku trasoje naudojantį apie kokį 9-10 l 100 km, mieste apie 14-15 l/100km, na vnz kompas rodė 12 l/100 km savininkas tikina jog tai mišriu stiliumi... Pastarasis susimontavęs apartūrą, elektrolizės būdu iš vandens gaminančią vandenilį ir su juo skiedžiančią kurą... va taip gerbiamieji, beje po kokių 2 mėn bus aišku ar neskiedžia. hm ir kaina aparatūros 2000 lt, lygiai tokia pat kaip dujų įrangos. Šiek tiek peno pamastymui. Kaip teigia su šia įranga benzinu varomi auto taupo iki 30 proc kuro, dyzeliai iki 15 proc na gaila su dujom nesimontuoja dėl liamdos

  5. #295
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Nelabai supratau kas čia per vėjai. Trasoje 10 litru benzino 3,8 Grandui, ypac 2005 kai dezes valdymas pakeistas- joks ne stebuklas, kaip ir 15 litru mieste, jei tas miestas ne Vilnius.
    O kodel ne? Vilniuje su kamsciai ir pasyldimai taip ir yra

  6. #296
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    O kodel ne? Vilniuje su kamsciai ir pasyldimai taip ir yra
    Na nenorėčiau tuo tikėti... tačiau nenorėčiau ir ginčytis - gali būti. Gal aš tiesiog pačias sanaudas miestas/užmiestis praklausiau, vidutinės ant kompo 12 tai pats mačiau (nzn ar žmogus tarkim vien užmiesčiu važiavo tik po to paaiškino jog tai mišriu stilium), ar dažnai tokių auto savininkai pakėlę akis į vidutines matot skaičių 12? Pas mane 16 rodo, todėl ganėtinai mane stebina toks skaičius kompe. Bet kokiu atveju bus matyt ar tai tiesa ar ne, po dviejų mėnesiukų.

  7. #297
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Nezinau kaip skaiciuoja kompas vidurkius, bet vaziuojant dujomis pas mane rodydavo ~20% didesnes sanaudas nei vaziuojant benzinu, Tai yra jei vara koki 100 dujomis -kompas rodo 12 momentines, perjungi benzina - pyst 10,taip kad vazinejant benzu visai realu 12 vidurkis. O dabar pasakyk ar daug matei neuzdujintu 3.8 ?

    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Na nenorėčiau tuo tikėti... tačiau nenorėčiau ir ginčytis - gali būti. Gal aš tiesiog pačias sanaudas miestas/užmiestis praklausiau, vidutinės ant kompo 12 tai pats mačiau (nzn ar žmogus tarkim vien užmiesčiu važiavo tik po to paaiškino jog tai mišriu stilium), ar dažnai tokių auto savininkai pakėlę akis į vidutines matot skaičių 12? Pas mane 16 rodo, todėl ganėtinai mane stebina toks skaičius kompe. Bet kokiu atveju bus matyt ar tai tiesa ar ne, po dviejų mėnesiukų.

  8. #298
    slim
    Svečias


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Nezinau kaip skaiciuoja kompas vidurkius, bet vaziuojant dujomis pas mane rodydavo ~20% didesnes sanaudas nei vaziuojant benzinu, Tai yra jei vara koki 100 dujomis -kompas rodo 12 momentines, perjungi benzina - pyst 10,taip kad vazinejant benzu visai realu 12 vidurkis. O dabar pasakyk ar daug matei neuzdujintu 3.8 ?
    paziurekit ka tie kompai rodo http://tv.lrytas.lt/?id=13637075561363086291

  9. #299
    mafo
    Svečias


    20130320146.jpg 20130320147.jpg na va ir nuotraukikės. Pirmojoje aparatas, kuris skaido vandenį. Antrojoje bakelis į kurį patenka dalis nesuskaidyto vandens elektrolizės metu, tame tarpe vandenilis ir deguonis, kuris keliauja į oro padavimo sistemą...

  10. #300

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •