Rezultatai 1 iki 10 iš 105

Gija: Mano Voyager automobilis (įspūdžiai, patyrimai, nusivylimai, rekomendacijos)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Audriusv

    Tai ka rasai tai nera nieko kito, o kaip tik vieno lietuvio dovanele kitam lietuviui.

    Automobilis geras tik i ji teks investuoti Lt ir juo galesi dziaugtis. Cia tokiu variantu ir forume pilna kai nuperka masina kas nors nutinka tai iskart stengiasi kitam parduoti ta beda jos nespresdami arba dar daugiau blogybiu pridirbdami.

    Nes pasmus lietuvoje didesne dalis yra praktisku ir taupiu zmoniu Tai po viso sito tokius rezutatus ir turime.

    Didzioji dalis automobiliu parduodama jau "nuvaryti nuo koju" todel atstacius ju bukle jie dirba nuostabiai.

  2. #2
    audriusv
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Audriusv

    Tai ka rasai tai nera nieko kito, o kaip tik vieno lietuvio dovanele kitam lietuviui.

    Automobilis geras tik i ji teks investuoti Lt ir juo galesi dziaugtis. Cia tokiu variantu ir forume pilna kai nuperka masina kas nors nutinka tai iskart stengiasi kitam parduoti ta beda jos nespresdami arba dar daugiau blogybiu pridirbdami.

    Nes pasmus lietuvoje didesne dalis yra praktisku ir taupiu zmoniu Tai po viso sito tokius rezutatus ir turime.

    Didzioji dalis automobiliu parduodama jau "nuvaryti nuo koju" todel atstacius ju bukle jie dirba nuostabiai.
    na, tikiuosi ne šitas variantas... auto lyg ir neeksploatuotas Lietuvoje, žmogus aptvarkė parsivežtą daužtą iš JAV, pavažinėjo čia ~80km, įdėjo dujas (mano prašymu) ir pardavė man. Kai gavau, buvo tik EGR klaida. Pardavėjas sakė (ir demonstravo), kad persijungiant iš vienos pavaros į kitą (nepamenu iš kurios į kurią) jaučiasi truktelėjimas. Ir parekomendavo netrukus pakeisti tepalus, filtrą, bei parodyti meistrams. Taip ir galvojau padaryti šio mėnesio pabaigoje. Tačiau šita kelionė viską paankstino... Esu pats kaltas, reikėjo prieš perkant atvažiuoti pas jus... Gyveni ir mokaisi...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •