Puslapis 6 iš 9 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 87

Gija: Ieskau crd voyagerio nuo 2001

  1. #51
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Pas mane 2003 m CRD normalus ratas-nebent kas "racionalizaciją" padarė...Beje,jei yra atliekamas norm. ratas arba kito sezono ratą (vasarą žieminį ir atvirkščiai) galima pasikabintri,i psio
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  2. #52
    maxas
    Svečias


    zmones kas sita gal ziurejo ? http://auto.plius.lt/skelbimai/chrys...s-3333499.html Kazkaip neparsiduoda jis, kaina dabar numete apie 1500. ???

  3. #53
    Tadas4x4
    Svečias


    Nupudrina smegenu tegu su rida.

  4. #54
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Labai keista komplektacija: moldingai USA,sėdynės 3 po 2,USA daiktadėžė tarp 2-os eilės sėdynių,ir dar-LMT,o vietoj klimos paprasti ratukai...Toks vaizdas,kad kažkas iš entuziazmo gerokai "pakėlė" komplektaciją,nors tai nėr blogai
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  5. #55
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Tadas4x4 Žiūrėti skelbimus
    Nupudrina smegenu tegu su rida.
    čia aišku visad galima pagal kitas dalis patikrinti tokį dalyką, bet va pvz kilimas prie sankabos nesimato kad būtų nutrintas...

    o dėl kainos tai greičiusiai perskaitė forume kad BOSAS uždraudė iki 2003m berods CRD pirkti tai nukirto
    Born in USSR

  6. #56
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius maxas Žiūrėti skelbimus
    zmones kas sita gal ziurejo ? http://auto.plius.lt/skelbimai/chrys...s-3333499.html Kazkaip neparsiduoda jis, kaina dabar numete apie 1500. ???
    Gauk pilną winą - pabandysiu komplektaciją pramušt. Kėbulas kaip mano, čia ant galo trūksta tablyčkos limited - turi būti, vidus kaip mano - išskyrus: vairas turėtų būt greičiausiai salono spalvos (beje pastarasis trauktas oda, yra mago valdymas - tas pats pas mane), klima pas mane trijų zonų o ne paprasta kondyškė su "ratukais", matau yra veidrodėlių užlenkimas, nematau ar yra sėdynių atmintis... durelių apmušalai kaip limitedo... trumpai tiek. o daiktadėžių šrotuose pilna - galima prisikomplektuot kiek širdis geidžia... yra dvi pozicijos - tarp priekinių sėdynių ir tarp vidurinių, dėk kur nori. Beje sėdynių konfigūracija tokia pat ir pas mane. į priekį tikrai buvo gavus - žibintai per daug blizga Pas mane nuo senumo net sutrūkinėje - o parvaryta iš Vokiečių - arba mano taip pat į priekį buvo gavus tad šrote bele ką sudėjo.

    Dašuto dėl daiktadėžės... juk mechaninė greičių dėžė, priekyje nėra kur daiktadėžės dėti, tad ir stovi per vidurį.
    Paskutinį kartą taisė mafo : 2014.01.08, 16:06

  7. #57
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    jei tik tiek pravaziaves , tai turejo stoveti vietoje , nebent sugedes prastovejo kokius 4 metus po 15 tukstanciu i metus , Lietuvoje kiti gal ir pravaziuoja tik tiek , o Europoje butu per brangu laikyti tokia brangia masina , kad taip mazai naudotis .
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

  8. #58
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Aidas Žiūrėti skelbimus
    jei tik tiek pravaziaves , tai turejo stoveti vietoje , nebent sugedes prastovejo kokius 4 metus po 15 tukstanciu i metus , Lietuvoje kiti gal ir pravaziuoja tik tiek , o Europoje butu per brangu laikyti tokia brangia masina , kad taip mazai naudotis .
    būtent, ir vokietis nėr kvailas kad gerą mašiną pigiai atiduotų perekupui. kažkur kitur tiesa yra.
    Born in USSR

  9. #59
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Aidas Žiūrėti skelbimus
    jei tik tiek pravaziaves , tai turejo stoveti vietoje , nebent sugedes prastovejo kokius 4 metus po 15 tukstanciu i metus , Lietuvoje kiti gal ir pravaziuoja tik tiek , o Europoje butu per brangu laikyti tokia brangia masina , kad taip mazai naudotis .
    Ne katu gi seimininkas gimes tik 1955 m.
    Cia tiek su bobute i baznycia prisiko

    Kazin daugiau seimininko duomenu pateikti negalejo kiek banke saskaitu turiir t.t. tik gimimo metus parase. O gal cia kartu su seimininku parduoda

  10. #60
    Pradėjo patikti! Aidas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Kretinga - Klaipeda
    Įrašai
    369
    Images
    6
    Reputacija
    1


    gali but brangus seimininko islaikymas
    USA žibintų perdarymas , xenon montavimas , automobiliai iš USA ,

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •