Puslapis 5 iš 18 PirmasPirmas ... 3456715 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 41 iki 50 iš 178

Gija: Klimato kontrole

  1. #41
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Panasu vistik i ventiliatoriaus rele, jeigu parejes tranzistorius, tai tik pasukus rakteli pradeda visu galingumu pusti, kai paprastai is pradziu nepucia o tik palaipsniui isibegeja. Zinoma gali ir kitu bedu buti. O rele pakeist bandei sena, speju naujos nepirkai, tai nerodiklis.

  2. #42
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1


    Kogero visdėlto relėj tranzas parėjo,kai man buvo sudeges tai irgi pusdavo visu pajėgumu, ojei iėjungi ,,PWR" mygtuką tai dar greičiau.Bandyk tranza pasikeisti tai visai nesudėtinga ir tranzas nebrangus, kazkur senajame forume daug prirašyta, tik neužmiršk košės užtept, o tai aš kokius keturis juos taip sudeginau.Sekmės.
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

  3. #43
    Arte
    Svečias


    Citata Autorius Deimkr Žiūrėti skelbimus
    Kogero visdėlto relėj tranzas parėjo,kai man buvo sudeges tai irgi pusdavo visu pajėgumu, ojei iėjungi ,,PWR" mygtuką tai dar greičiau.Bandyk tranza pasikeisti tai visai nesudėtinga ir tranzas nebrangus, kazkur senajame forume daug prirašyta, tik neužmiršk košės užtept, o tai aš kokius keturis juos taip sudeginau.Sekmės.
    Dekui uz atsakyma . O Kokia kose tept ?
    Paskutinį kartą taisė Arte : 2011.06.23, 21:52

  4. #44
    Man sekasi ;) Deimkr avataras
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Varniai. Lt
    Įrašai
    85
    Reputacija
    1
    Chrysler Town & Country 3,8 LXi 2001, benzinas / dujos

  5. #45
    Arte
    Svečias


    Dekui uz info viska supratau , bandysiu tvarkyt

  6. #46
    linelka
    Svečias


    sveiki,turiu problema,nezinau ka daryti,viabasta su kondicionierium dirba,nors kondicionierius isiungtas,vistiek saldo,kame galetu buti problema?

  7. #47
    Vertejas
    Svečias


    Sveiki,

    "susitvarkiau" visas kondiskes skyles, uzsipildziau, bet meistras sako "nesinaudok, nes tavo kompresorius pastacius uzvesta masina su ijungta kondiske dirba nuolat ir niekada neissijungia, taip neturi buti".
    Ar kas nors zinote kaip turi buti? Jei meistras teisus, kaip tvarkyti gedima?

    Aciu,
    Mindaugas

  8. #48
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Paskaityk ka parasei: "kompresorius pastacius uzvesta masina su ijungta kondiske dirba nuolat ir niekada neissijungia, taip neturi buti" .
    Jei taip neturi buti, logiskai reikstu, kad kai uzvesta masina ir ijungta kondiske - kondiske turi nedirbti?
    Jei kondiske ijungei - ji ir dirbs nuolat. Jei isjungei, bet nustatei, kad oras pustu i langus - ji dirbs automatiniu rezimu, t.y. kas minute-puse atsijungines.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  9. #49
    Vertejas
    Svečias


    Skaitau ką parašiau ir vis dar sutinku su meistru - kompresorius tikėtina, kad turi atsijunginėti kas kažkiek laiko:
    1. Pasiekus tam tikrą slėgį
    2. Pasiekus tam tikrą temperatūrą
    3. Teko girdėti kad voniose atsijungia dar ir numynus aksceleratorių iki dugno.
    Džiaugsmas tame, kad šiandien jau aiškiai girdėjosi-jautėsi, kad kompresorius karts nuo karto atsijungia. Tik užsidegė ventiliatorių klaida (ventiliatoriai sukasi). Bet čia turbūt jau kita tema

  10. #50
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Jei ijungi kondiske - vadinasi kompresorius dirba priverstiniu rezimu visa laika.
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2011.07.09, 08:10
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •