Rezultatai 1 iki 10 iš 160

Gija: Kuro sanaudos (Dyzelis)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Administrator Mindas112 avataras
    Įstojimo data
    2006.01.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    2.055
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    21
    Reputacija
    1


    Asmeniškai aš pripažįstu sąnaudas tik realiai dasipildant kuro.Kompų parodymai-niekalas.Kas kažkiek km dasipili,paskaičiuoji ir apytiksliai žinai.Šnekant apie kompų parodymus,būdavo daug juoko važinėjant CRD IV-ku,kai mieste kompas rodydavo 9ltr., o pildavau 12-13...Tau,Raimi,reikėjo išvažiuot pilnu baku,pildyt kurą ir rašytis km,tada grįžęs būtum pateikęs normalią ataskaitą,susidariusią per tiek daug km.
    Chrysler Pacifica Limited Platinum 2017

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Asmeniškai aš pripažįstu sąnaudas tik realiai dasipildant kuro.Kompų parodymai-niekalas.Kas kažkiek km dasipili,paskaičiuoji ir apytiksliai žinai.Šnekant apie kompų parodymus,būdavo daug juoko važinėjant CRD IV-ku,kai mieste kompas rodydavo 9ltr., o pildavau 12-13...Tau,Raimi,reikėjo išvažiuot pilnu baku,pildyt kurą ir rašytis km,tada grįžęs būtum pateikęs normalią ataskaitą,susidariusią per tiek daug km.
    Su visa pagarba Bosui, palaikau Mindo nuomone.

  3. #3
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mindas112 Žiūrėti skelbimus
    Asmeniškai aš pripažįstu sąnaudas tik realiai dasipildant kuro.Kompų parodymai-niekalas.Kas kažkiek km dasipili,paskaičiuoji ir apytiksliai žinai.Šnekant apie kompų parodymus,būdavo daug juoko važinėjant CRD IV-ku,kai mieste kompas rodydavo 9ltr., o pildavau 12-13...Tau,Raimi,reikėjo išvažiuot pilnu baku,pildyt kurą ir rašytis km,tada grįžęs būtum pateikęs normalią ataskaitą,susidariusią per tiek daug km.
    Sitos masinos parodymai su 17 ratais yra tikslus.
    jau pravazes neviena pilna baka ir tikrines taip kad visados parodymai ir realios sanaudos sutapdavo.
    Todel sitie duomenys yra teisingi.


    O trasoje nuvaziuoti virs 1000 km tarkim ramiai iki 100 km/h yra misija neimanoma. Arba visa 1000 km pralekti 160 km/h

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •