Rezultatai 1 iki 10 iš 48

Gija: Streikuoja automatas

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Paskambinau į vieną įmonę Vilniuje, kuri specializuojasi automatų remontu. Įmonę pasirinkau pagal pažįstamų rekomendacijas, nes šiame forume, deja patarimų negavau. Papasakojau savo bėdą apie smūgį stabdant prie šviesoforo. Pasak meistro tas dalykas juntamas visuose Voyageriuose, o kiek tas smūgis pas mane ryškesnis nei standartiškai - turi pabandyti gyvai, sakė atvaryt. Mano darbo laikas sutampa su to serviso darbo laiku, tai kol kas neištaikiau progos jiems nuvaryti patestuoti.
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  2. #2
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Papasakojau savo bėdą apie smūgį stabdant prie šviesoforo. Pasak meistro tas dalykas juntamas visuose Voyageriuose, o kiek tas smūgis pas mane ryškesnis nei standartiškai - turi pabandyti gyvai, sakė atvaryt.
    Pagal tavo "meistro" kalba as i sita imone nevaziuociau.... Aiskiai nezino kas gali buti, mals suda, prarasi laiko ir dar sumokesi nemazai neaisku uz ka....
    Paskutinį kartą taisė Arnas : 2018.01.11, 10:44
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  3. #3
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Gytman: " nes šiame forume, deja patarimų negavau...... "

    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •