Rezultatai 1 iki 10 iš 12

Gija: Help; Nedirba 1 cilindras

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Dainius02
    Svečias


    Citata Autorius AERO_DD Žiūrėti skelbimus
    Diagnostika daret? Su dujų įranga viskas gerai ( ir juos sujungimo laidai su automobilio)
    O va apie dujas nepagalvojom, tai jai su duju kompu kas negerai tai gali turet itakos ir darbui ant benzino?

  2. #2
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dainius02 Žiūrėti skelbimus
    O va apie dujas nepagalvojom, tai jai su duju kompu kas negerai tai gali turet itakos ir darbui ant benzino?
    Jai kyla tokie klausimai, tada man kyla klausimas: "ką Jūs veikiat - su tuo būgnu šokinėdami aplink automobilį... "

    1.nerijus123 - Tai kompresija pasimatuok.
    2.AERO_DD - Diagnostika daret?
    (antrą su pirmu sukeisčiau vietom)
    3."Patikrinom laidus, kompa-viskas gerai" - kaip juos patikrinot ?

    P.S. Atsakom į šiuos klausimus .
    Paskutinį kartą taisė Raimislt : 2019.01.05, 09:50
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  3. #3
    Dainius02
    Svečias


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Jai kyla tokie klausimai, tada man kyla klausimas: "ką Jūs veikiat - su tuo būgnu šokinėdami aplink automobilį... "

    1.nerijus123 - Tai kompresija pasimatuok.
    2.AERO_DD - Diagnostika daret?
    (antrą su pirmu sukeisčiau vietom)
    3."Patikrinom laidus, kompa-viskas gerai" - kaip juos patikrinot ?

    P.S. Atsakom į šiuos klausimus .
    Matai, aš ne šitos srities specelistas, todėl ir klausinėju. Bet jai man užduotų mano srities klausyma, as pasistenkčiau atsakyti, kažka patarti, bet nerašinėčiau tokiom skambiom ir užgauliojančiom frazėm. Apie kompresija aš supratau-darysiu. Apie dujas irgi supratau patarima-tikrinsim. O kad klausinėju tai manau yra normalu.

    P.S O su bugnais šokinėjančių apie mašina šeis laikais yra daugiau negu pusė visų 'specelistų' , ir jie vienas už kita protingesni.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •