Puslapis 11 iš 13 PirmasPirmas ... 910111213 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 101 iki 110 iš 125

Gija: stabdziu diskai

  1. #101
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Kristis Žiūrėti skelbimus
    O ABS kompas negali daryti kokią nors įtaką kertant vienos pusės stabdį, ar čia grynai reikia ieškoti sliekų mechaninėj daly? Nes man kai kada užvedus auto, supypsi įspėjamasis tas signalas, tačiau ant skydelio nieko neišmeta. Pajungus kompą elektrikas sakė, kad kažkokia klaida susijusi su ABS.
    Važiuok ten kur gali pasakyti, kas per klaida ir pašalinti gedimą, o ne pas tokius kur : "sakė , kad kažkokia klaida susijusi su ABS...."
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  2. #102
    Kristis
    Svečias


    Citata Autorius Raimislt Žiūrėti skelbimus
    Važiuok ten kur gali pasakyti, kas per klaida ir pašalinti gedimą, o ne pas tokius kur : "sakė , kad kažkokia klaida susijusi su ABS...."
    Kadangi tada ne to buvau atvažiavęs, tai tiek ir tesigilinau. Sakė, kad kai atvažiuosi nusiteikęs remontuotis, tada ir sutvarkys. Aš dabar tiesiog klausiu, ar gali būti, kad ABS blokas užspaudžia vieną pusę?

  3. #103
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Citata Autorius macoul Žiūrėti skelbimus
    Kurioj vietoj cia galetu buti tas uzrudijimas? Kiek suprantu cia nera to laikiklio sitoj sistemoj ar kaip?
    Failas 3512
    Aš apie "užrūdijimą" nė žodžio nerašiau. Jei šlangutė dar gamyklinė, kiek metų ji tokioje sulenktoje padėtyje, veikiama skysčio, slėgio, temperatūrų svyravimo, mechaninių jėgų? Išorinėje pusėje nesimato defektų, o apie vidinę nieko negalima pasakyti. Toks patarimas buvo nusiimti pasitkrinti šlangutę, tuo labiau, kad keitei skystį, vistiek reikėjo nuorinti sistemą. Turėjau patirties su stabdžių "kirtimu" , nors kiekvienas atvejis individualus, bet "magijos" čia nėra.

  4. #104
    macoul
    Svečias


    Citata Autorius Raivo Žiūrėti skelbimus
    Aš apie "užrūdijimą" nė žodžio nerašiau. Jei šlangutė dar gamyklinė, kiek metų ji tokioje sulenktoje padėtyje, veikiama skysčio, slėgio, temperatūrų svyravimo, mechaninių jėgų? Išorinėje pusėje nesimato defektų, o apie vidinę nieko negalima pasakyti. Toks patarimas buvo nusiimti pasitkrinti šlangutę, tuo labiau, kad keitei skystį, vistiek reikėjo nuorinti sistemą. Turėjau patirties su stabdžių "kirtimu" , nors kiekvienas atvejis individualus, bet "magijos" čia nėra.

    Sheikas rašė. Nesvarbu, juk jei šlanga būtų kalta, tai kirstųsi ir su senais diskais...

  5. #105
    Lnz
    Svečias


    Na pagaliau ir as vakar pasikeiciau diskus su kaladem. Gryzau namo normaliai, stadziai nesvyla, net masina kazkaip geriau trauk pradejo Siandien daugiau pasimalus po miesta vienu metu net pradejo pykint nuo svylancio rato stabdziu smarves......

  6. #106
    Kristis
    Svečias


    Na mano atveju pakeistas stabdžių skystis ir abiejose pusėse rem. komplektas gumelių. Kolkas bėdų nėra.

  7. #107
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Kristis Žiūrėti skelbimus
    Na mano atveju pakeistas stabdžių skystis ir abiejose pusėse rem. komplektas gumelių. Kolkas bėdų nėra.
    Su ABS klaida issiaiskinai ?
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  8. #108
    macoul
    Svečias


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Citata Autorius Lnz Žiūrėti skelbimus
    Na pagaliau ir as vakar pasikeiciau diskus su kaladem. Gryzau namo normaliai, stadziai nesvyla, net masina kazkaip geriau trauk pradejo Siandien daugiau pasimalus po miesta vienu metu net pradejo pykint nuo svylancio rato stabdziu smarves......
    Lnz ar pavyko sutvarkyt strigimą?

    Man tai pavyko, bet nei vienas iš čia pavardintų metodų netiko. Pasirodo keičiant diskus privalu keisti ir cilindriukus, jeigu jie pagaminti iš atsparaus karščiui plastiko (anglakalbiai juos vadina "phenolic pistons"), o ne iš metalo. Jie pigūs, tačiau labai neatsparūs bet kokiam mechaniniam poveikiui (replėmis, cangėmis ir pan. ) ir pasirodo padirbę išlindusioj padėtyje jie įgauna netaisyklingą formą ir sustūmus stringa. Nupirkau naujus po 9€ ir šią problemą pamiršau. Keista, kad čia niekas nepasiūlė tokio sprendimo, nors aš aišku ir nepaminėjau, kad ten cilindriukai būtent tokie. Man šį sprendimą pasufleravo eiliniam servise kai paminėjau, kad cilindriukai iš atsparaus karščiui plastiko.

  9. #109
    Aš nebe naujokas! Raivo avataras
    Įstojimo data
    2011.04.24
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    173
    Reputacija
    1


    Citata Autorius macoul Žiūrėti skelbimus
    Lnz ar pavyko sutvarkyt strigimą?

    Man tai pavyko, bet nei vienas iš čia pavardintų metodų netiko. Pasirodo keičiant diskus privalu keisti ir cilindriukus, jeigu jie pagaminti iš atsparaus karščiui plastiko (anglakalbiai juos vadina "phenolic pistons"), o ne iš metalo. Jie pigūs, tačiau labai neatsparūs bet kokiam mechaniniam poveikiui (replėmis, cangėmis ir pan. ) ir pasirodo padirbę išlindusioj padėtyje jie įgauna netaisyklingą formą ir sustūmus stringa. Nupirkau naujus po 9€ ir šią problemą pamiršau. Keista, kad čia niekas nepasiūlė tokio sprendimo, nors aš aišku ir nepaminėjau, kad ten cilindriukai būtent tokie. Man šį sprendimą pasufleravo eiliniam servise kai paminėjau, kad cilindriukai iš atsparaus karščiui plastiko.
    Tikrai labai keista, kaip niekas nesugalvojo pasiūlyti :

    Citata Autorius macoul Žiūrėti skelbimus
    Taip, cilindriukai buvo švarūs ir vaikščioja lengvai. Gumas pats pakeičiau tikrindamas cilindriukus.
    Citata Autorius macoul Žiūrėti skelbimus
    Dekui už idėjas, būtinai pabandysiu. Cilindriukų masažas atliktas buvo pirmiausiai, bet jie neturėjo įsisenėjimo požymių nuo to, kad ilgai buvo dėvėti išstumti.

  10. #110
    macoul
    Svečias


    Vizualiai neina nustatyti kad su jais negerai kažkas, o stumdant tikrai vaikščiojo lengvai, bet matyt kai dirba būva truputį kitokios sąlygos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •