Puslapis 2 iš 31 PirmasPirmas 123412 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 302

Gija: Ar verta pirkti voyager?

  1. #11
    Narys
    Įstojimo data
    2008.05.06
    Vietovė
    Kaunas-Garliava, LT
    Įrašai
    635
    Images
    29
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Daranius Žiūrėti skelbimus
    dar kažkaip niekas nepaminėjo, kad turim bėdų su korozija...
    Kuris auto neturi? Kažkaip nepastebėjau, kad būtų didelės bėdos. Žinoma, jeigu auto daužytas, kaip visi amerikonai atkeliavę į LT, ir remontuotas kreivom rankom, tai gal ir lenda rūdys iškarto.

  2. #12
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    Sveiki. Noreciau atsiliepimo apie Voyagerius. Ieskau masinos ir sudomino Voyageriai. Asmensikai domina dyzelis, mechanine pavaru deze, apie 2005-2007 metus galbut.. ipirkciau ir 5 kartos taciau manau islaikymas gali buti per brangus.. tai ar galima butu isgirsti kazkokiu atsiliepimu? kuro sanaudos, pagrindines ligos ir pan.
    Neverta. Kriusiesi su remontais. Remontuosi daug. Visi jie nudrozti iki negaliu na beveik visi.
    Jei ieskai auto i kuri nekisi pinigu tai tikrai ne sis.

  3. #13
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius wongas Žiūrėti skelbimus
    Tik automatas ir dujos. Jokių minčių apie pagalį vidurį mašinos ir dyzelį. Paklausyk ką sako "seniai". Paskaityk ir manau tikrai rasi ko ieškai. O kai nusipirksi - sėkmės riedant.
    na esme yra tokia jog man tai butu pusiau seimos masina pusiau darbine. reikia vezioti prekes tai tenka krautis i gala ir po puse tonos ir po tona. ir dar tenka priekaba prisikagint puse tonos sveriancia.. tai realiai man reikalinga tiek ir bagazines vieta del ko ieskau dyzelio nes duju bakas arba isims atsargine padanga arba uzims vieta kas man asmeniskai netinka nei 1 is siu variantu. ir pavaru dezes noreciau mechanines tiek del svoriu veziojimo tiek del nusistatymo pries automatines pavaru dezes. zinau jog jos smau taciau jei ji suges tai masina pigiau i srota atiduot keli pazystami turejo masinas su automatine pavaru deze tai joms sugedus mokejo uz remonta daugiau nei masina verta.. tai kazkaip automatams kryzius padetas ir i automatus ziureti nenoriu..

  4. #14
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    1 out of 1 members found this post helpful.
    Nezinau kokius kibirus automatus turejo tavo pazystami, bet Voyagerio automatu remontas kainuoja ko gero pigiau nei mechanines ir automatai yra labai istvermingi. Su mechaninem cirku ko gero buna dar netgi daugiau...
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #15
    sopuku
    Svečias


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    Nezinau kokius kibirus automatus turejo tavo pazystami, bet Voyagerio automatu remontas kainuoja ko gero pigiau nei mechanines ir automatai yra labai istvermingi. Su mechaninem cirku ko gero buna dar netgi daugiau...
    na ne voyagerius turejo tai apie voyagerius nezinau kaip tops ju dezes bet sakau kiek kas turejo pazystamu su automatu tai praktiskai visiems anksciau ar veliau teko juos tvarkyt.. bet automatas veziojant didelius svorius kazkaip man rodos nelabai geras variantas.. na bet kokiu atveju supratau jog masina mano poreikiams netinka.. ieskau tokios su kuria nereiketu knistis pastoviai su remontais ir del veziojamu svoriu norisi dyzelio ir asmeniskai nors automatai ir labai vilioja savo patogumu taciau manau jog vistiek pasiliksiu prie mechanines.. tai panasu jog teks ieskoti kazkokio kito varianto.. dekoju visiems uz atsakymus.

  6. #16
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Tu betkuri automata iki sroto nuvarysi jei su juo vaziuosi ir jo nepriziuresi.
    Automatu remontai pigesni nei mechankiu didesnes dalies

  7. #17
    romaas
    Svečias


    kaip man vienas dujininkas pasake - tai pirk Sharana, jei vojus netinka. atsakiau, tiek neuzdirbu, kad tureciau vw sharana. mano nuomone, ir patarimas - tik voyageris, dujos, ir automatas. po kurio laiko pasakysi aciu uz patarima.

  8. #18
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.20
    Vietovė
    eu
    Įrašai
    109
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sopuku Žiūrėti skelbimus
    na ne voyagerius turejo tai apie voyagerius nezinau kaip tops ju dezes bet sakau kiek kas turejo pazystamu su automatu tai praktiskai visiems anksciau ar veliau teko juos tvarkyt.. bet automatas veziojant didelius svorius kazkaip man rodos nelabai geras variantas.. na bet kokiu atveju supratau jog masina mano poreikiams netinka.. ieskau tokios su kuria nereiketu knistis pastoviai su remontais ir del veziojamu svoriu norisi dyzelio ir asmeniskai nors automatai ir labai vilioja savo patogumu taciau manau jog vistiek pasiliksiu prie mechanines.. tai panasu jog teks ieskoti kazkokio kito varianto.. dekoju visiems uz atsakymus.
    nera pardavime tokiu masinu Lietuvoje kad butu vyresnes nei 10 metu ir nepadevetos, tai yra negendancios...
    darbui pirk kabluka, privaciam naudojimui kas arciau sirdies, tsakant

  9. #19
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.389
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius bobo Žiūrėti skelbimus
    nera pardavime tokiu masinu Lietuvoje kad butu vyresnes nei 10 metu ir nepadevetos, tai yra negendancios...
    darbui pirk kabluka, privaciam naudojimui kas arciau sirdies, tsakant
    žmogus gal ieško tos, kur ir į darbą ir į sodą...
    Born in USSR

  10. #20
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    meiliai vadinama škodouka

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •