Rezultatai 1 iki 10 iš 20

Gija: Linijiniu audio laidu isvedimas stiprintuvui

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    provokator
    Svečias


    Citata Autorius Svajus Žiūrėti skelbimus
    laba,

    pas mane Chrysler Voyager 2005m., ir stai tokia magnetola https://www.etsy.com/listing/1637074...-07-cd-radio-w . Yra didelis noras uzmaitinti stiprintuva, nuo kurio butu galima i gala zemadazni isideti. Tai va reikia lineikas tureti, kas galetu padaryti, gal dare, toki darbeli?

    s.
    Aš mečiau lauk originalų grotuvą, yra visi rėmeliai, laidų perėjimai, turi žymiai geresnį skambėjimą, tačiau netenki multifunkcinio vairo galimybės. Spresti kiekvienam reikia pagal save

  2. #2
    Olvis
    Svečias


    Citata Autorius provokator Žiūrėti skelbimus
    Aš mečiau lauk originalų grotuvą, yra visi rėmeliai, laidų perėjimai, turi žymiai geresnį skambėjimą, tačiau netenki multifunkcinio vairo galimybės. Spresti kiekvienam reikia pagal save
    Tai, kad ant vairo autopiloto knopkes per abi puses. Nors garsas galetu but.

  3. #3
    Mcu
    Svečias


    Citata Autorius Olvis Žiūrėti skelbimus
    Tai, kad ant vairo autopiloto knopkes per abi puses. Nors garsas galetu but.
    O ant vairo iš galo matei, kad yra kanalu permetimas ir garsas?

  4. #4
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Mcu Žiūrėti skelbimus
    O ant vairo iš galo matei, kad yra kanalu permetimas ir garsas?
    Ne ant visų vairų yra "garso ir kanalų knopkės"

    P.S. Tuo pat metu parašiau tą patį ką provokator....
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

Šios gijos žymos

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •