Rezultatai 1 iki 10 iš 545

Gija: Kuro sąnaudos (dujos,benzinas)

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius sukceno Žiūrėti skelbimus
    reiks tiksliai pažiūrėt, bet kažkur apie 1700-1800 yra. Prie mažiau gal tepalo slėgio neužteks, nes apkrova tai nemaža.
    Matai,modelis kitas,kubatūra kita,bet man vis tiek kažkas ne taip. Tiksliai žinau, jog antrukas prie 100 tikrai neviršijo dviejų,apie 1700-1800 buvo. Ir kuro atžvilgiu normaliau jautėsi. Primesk akį, progai pasitaikius,kiek ten rodo.Ok?
    O AndriusA, mazdom ir kitom plekšnėm, tai gal ir norma, bet tik ne voniai. Man reiktų, kad motoriukas dirbtų kaip ant laisvų, o važiuočiau 100

  2. #2
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Matai,modelis kitas,kubatūra kita,bet man vis tiek kažkas ne taip. Tiksliai žinau, jog antrukas prie 100 tikrai neviršijo dviejų,apie 1700-1800 buvo. Ir kuro atžvilgiu normaliau jautėsi. Primesk akį, progai pasitaikius,kiek ten rodo.Ok?
    O AndriusA, mazdom ir kitom plekšnėm, tai gal ir norma, bet tik ne voniai. Man reiktų, kad motoriukas dirbtų kaip ant laisvų, o važiuočiau 100
    Buna kartais ir blogai sukalibruotu tachometru. Prie 100 Km/h 1900 aps gal dar ir patikeciau bet tikrai nemaziau.
    Tai gali pasiekti pakeites padangas i aukstesnes

  3. #3
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Tai gali pasiekti pakeites padangas i aukstesnes
    Žinai,kad durną ir bažnyčioj muša? Tai va-daugiau ten neisiu, baisu 195/65/15 Na reiks apsidairyt aplink, gal iš vis kokio rato trūksta... Bet greičiau-varžtelių...Neturiu ko bepridurt...

  4. #4
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    456
    Images
    18
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    Matai,modelis kitas,kubatūra kita,bet man vis tiek kažkas ne taip. Tiksliai žinau, jog antrukas prie 100 tikrai neviršijo dviejų,apie 1700-1800 buvo. Ir kuro atžvilgiu normaliau jautėsi. Primesk akį, progai pasitaikius,kiek ten rodo.Ok?
    O AndriusA, mazdom ir kitom plekšnėm, tai gal ir norma, bet tik ne voniai. Man reiktų, kad motoriukas dirbtų kaip ant laisvų, o važiuočiau 100
    prie 90 rodo 1750

  5. #5
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius sukceno Žiūrėti skelbimus
    prie 90 rodo 1750
    Na čia jau proto ribose. Taip ir pas mane tūrėtų būt. Na matysiu, kas prie ko, padangas pakeisiu, gal kažkiek padės.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •