Puslapis 1 iš 2 12 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 1 iki 10 iš 15

Gija: Slėgio davikliai

  1. #1
    Mane pastebėjo! Gytman avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius, LT
    Įrašai
    408
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Slėgio davikliai

    Sveiki. Vasarai turėsiu kitus ratlankius. Nupirkau antrą komplektą slegio daviklių. Klausimas kaip naujus daviklius pririšti prie mašinos? Auto 2015m
    TC LMT 3,8 2002' dujos
    Ex TC LX 3,3 2001' dujos

  2. #2
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2019.03.11
    Vietovė
    jonava
    Įrašai
    45
    Reputacija
    1


    Su diagnostika

  3. #3
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Kiek keičiau daviklių penktukui, niekad nieko nepririšinėjau, pats pasigauna.

    Citata Autorius Gytman Žiūrėti skelbimus
    Sveiki. Vasarai turėsiu kitus ratlankius. Nupirkau antrą komplektą slegio daviklių. Klausimas kaip naujus daviklius pririšti prie mašinos? Auto 2015m

  4. #4
    Bijau išsižioti...
    Įstojimo data
    2019.03.11
    Vietovė
    jonava
    Įrašai
    45
    Reputacija
    1


    2008 metų reikėjo, naujesniems gal nebereik
    Čia iš aprašymo:

    write the Tire Sensors IDs.
    Before continuing, please make sure you have the 8 character sensor ID readly available. Please remember also the present IDs, because after writing new IDs or when failure in writing occurred, the original data will not be available.

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius dzonis Žiūrėti skelbimus
    Kiek keičiau daviklių penktukui, niekad nieko nepririšinėjau, pats pasigauna.
    Prisijungia jei nuperki naudotus, jei nauji universalus reik surasyt koduspririst.

  6. #6
    R@mas
    Svečias


    Na ką, nupirkau ratukus nuo Fiat Freemont. Dabar toks klausimas, ar slėgio davikliai tiks? Juk tai tapati Chrysler grupė. Ant ratlankio visur Chrysles ženkliukai, net ant Fiat logotipo dangtelio.

  7. #7
    tunks
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Prisijungia jei nuperki naudotus, jei nauji universalus reik surasyt koduspririst.
    as nupirkes naudota viena is kazko, idejau ir nifiga neprisirisa. pamirksi pamirksi, ir dega sauktukas. tai nzn ar daviklis *ujovas ar pririst reikia. bet vietoj musu kaime diagnostikos tam neturi, tai taip ir vaziuoju
    Paskutinį kartą taisė Mindas112 : 2020.03.20, 06:47

  8. #8
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    2008-2010 metų davikliai kito dažnio nei 2011+. Jei nupirkai nuo naujesnio - tai ir netiks.


    Citata Autorius tunks Žiūrėti skelbimus
    as nupirkes naudota viena is kazko, idejau ir nifiga neprisirisa. pamirksi pamirksi, ir dega sauktukas. tai nzn ar daviklis *ujovas ar pririst reikia. bet vietoj musu kaime diagnostikos tam neturi, tai taip ir vaziuoju

  9. #9
    Aš nebe naujokas!
    Įstojimo data
    2011.04.13
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    147
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Manau, kad tiks.


    Citata Autorius R@mas Žiūrėti skelbimus
    Na ką, nupirkau ratukus nuo Fiat Freemont. Dabar toks klausimas, ar slėgio davikliai tiks? Juk tai tapati Chrysler grupė. Ant ratlankio visur Chrysles ženkliukai, net ant Fiat logotipo dangtelio.

  10. #10
    R@mas
    Svečias


    Na pamatisim vėliau, dabar niekas nedirba. Kur reiks ratus prasibalansuot jai karantiną prates

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •