Puslapis 2 iš 6 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 55

Gija: Vairo stiprintuvas

  1. #11
    Goša
    Svečias


    Ačiū Sarikai labai.

  2. #12
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    būna ir taip:
    IMAGE_652.jpgIMAGE_692.jpg
    ačiū Sarikui, nuardė pakaitinį, visą dieną dulkinausi kol pakeičiau... įdomu kik servisuos kainuoja vairo stiprintuvo siurblio pakeitimas, Bosai?

  3. #13
    mafo
    Svečias


    Pradėjo man urgzti sukinėjant vairą... na kaži kas po kapotu labai paliko nepatenkintas. Įtariu, kad vairo stiprintuvas, kažkada buvau netekęs ATF tai labai panašiai urzgė, na gal tik kelis kart smarkiau. iš principo kiek pravažinėjus urzgimas liaujasi, bet tik užkūrus ilgiau stovėjusią auto ir sukinėjant vairą jaučiasi ganėtinai smarkiai. Ar skysčio pakeitimas gali išspresti problemą ar jau mišios. Skysčio pradžiai buvo šiek tiek žemiau nei norma - dapyliau problemos tai neišsprendė.

  4. #14
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Pradėjo man urgzti sukinėjant vairą... na kaži kas po kapotu labai paliko nepatenkintas. Įtariu, kad vairo stiprintuvas, kažkada buvau netekęs ATF tai labai panašiai urzgė, na gal tik kelis kart smarkiau. iš principo kiek pravažinėjus urzgimas liaujasi, bet tik užkūrus ilgiau stovėjusią auto ir sukinėjant vairą jaučiasi ganėtinai smarkiai. Ar skysčio pakeitimas gali išspresti problemą ar jau mišios. Skysčio pradžiai buvo šiek tiek žemiau nei norma - dapyliau problemos tai neišsprendė.
    Greiciausiai siurblys stiprintuvo pabiro.

  5. #15
    mafo
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Greiciausiai siurblys stiprintuvo pabiro.
    Kaži ar pastarsis remontuojamas? Ar teks į prekybos centrą lėkti...

  6. #16
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mafo Žiūrėti skelbimus
    Kaži ar pastarsis remontuojamas? Ar teks į prekybos centrą lėkti...
    Resrauruojamas tikrai, tik reik ziuret ar matematika gaunasi.

  7. #17

  8. #18
    mersis
    Svečias


    Sveiki, turiu bėdų su savo senuku grand voyageriu 98m. Kai užkuriu šaltą variklį, tai vairas kol dar nevažiuoji galima sakyti nesisukinėja, o bandant pasukti labai priešinasi ir jaučiasi toks kaip pulsavimas. Šylant varikliui, ir nedaug pavažinėjus stipriai pagerėja ir daugmaž normaliai pasidaro, tada jau tik pilnai susukus vairą prie kraštiniu padėčių pradeda kaip pupčioti kažkoks garsas ir ta pulsacija per vairą. Be viso to sukinėjant vairą (kai priešinasi vairas) tai dar ir cypčioja diržas. Diržą neseniai keičiau, gal kartais per mažai įtempė? Tepalo niekada neesu keitęs. Kas čia galėtu būti sugedę?

  9. #19
    Caras:) driusa avataras
    Įstojimo data
    2006.06.29
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    935
    Tinklaraščio įrašai
    1
    Images
    179
    Reputacija
    1


    Citata Autorius mersis Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, turiu bėdų su savo senuku grand voyageriu 98m. Kai užkuriu šaltą variklį, tai vairas kol dar nevažiuoji galima sakyti nesisukinėja, o bandant pasukti labai priešinasi ir jaučiasi toks kaip pulsavimas. Šylant varikliui, ir nedaug pavažinėjus stipriai pagerėja ir daugmaž normaliai pasidaro, tada jau tik pilnai susukus vairą prie kraštiniu padėčių pradeda kaip pupčioti kažkoks garsas ir ta pulsacija per vairą. Be viso to sukinėjant vairą (kai priešinasi vairas) tai dar ir cypčioja diržas. Diržą neseniai keičiau, gal kartais per mažai įtempė? Tepalo niekada neesu keitęs. Kas čia galėtu būti sugedę?
    Manau pats sau atsakei.
    Galiu padėt ką nors sutvarkyt arba sugadint.

  10. #20
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    As keisciau skysti ir ziureciau kodel cypcioja.
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •