Žiūrėti balsavimo rezultatus: Kokias padangas renkatės?

Balsavo
118. Jūs negalite čia balsuoti
  • Naujas, garsiausių gamintojų

    43 36.44%
  • Naujas, nesvarbu kas gamintojas

    32 27.12%
  • Dėvėtas, bet garsiausių gamintojų

    47 39.83%
  • Restauruotas

    14 11.86%
  • Kuo pigesnes

    5 4.24%
  • Nepirkau padangų jau 5 metus ir dar tiek laiko nesiruošiu pirkti

    2 1.69%
Balsavimas su keliais pasirinkimais.
Rezultatai 1 iki 10 iš 179

Gija: Padangos

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Makena
    Svečias


    Viskas šaunu, Petrai. Ir tema balsavimui puiki. Tik pastebėsiu tai, jog balsavimas geriau būtų kitur, o ne temoj apie padangas, nes klausimai pasimes ir liks be atsakymų, komentarai bus sunkiai sugaudomi ir gausis tokia makalynė, jog nebesusiskaičiuos nei balsai, nei padaryt išvadas bus galima. Va, kai buvo balsavimas apie rašymą- viskas vietoj, aiškiai ir su pasisakymais.
    O, dabar, galvojau parašysiu - "Restauruotas". Po mano atsakymo, parašys dar koks šimtas ir rezultate: Makena-restauruotas, BOSAS- naujas, Petras- garsios firmos, o Plymouth- penkis metus nekeičia ir nežada dar penkis keist
    Kaip manai?

  2. #2
    Rėmėjas PlymouthV6 avataras
    Įstojimo data
    2011.04.02
    Vietovė
    užsipavydėkit negyvai - mano miestas Klaipėda!
    Įrašai
    680
    Images
    8
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Makena Žiūrėti skelbimus
    O, dabar, galvojau parašysiu - "Restauruotas". Po mano atsakymo, parašys dar koks šimtas ir rezultate: Makena-restauruotas, BOSAS- naujas, Petras- garsios firmos, o Plymouth- penkis metus nekeičia ir nežada dar penkis keist
    Kaip manai?
    Plymouth iki siol pirkdavo tik naujas Bet pacias pigiausias - kai ant spidometro parasytas max greitis 160km/h, kitokias deti nera prasmes. O tarnauja man apie 4-5 metus naujas komplektas Ir buna ismetamas ne del sudilimo, o del senumo - protektoriaus dar buna ~3mm.

  3. #3
    Makena
    Svečias


    Citata Autorius PlymouthV6 Žiūrėti skelbimus
    Plymouth iki siol pirkdavo tik naujas Bet pacias pigiausias - kai ant spidometro parasytas max greitis 160km/h, kitokias deti nera prasmes. O tarnauja man apie 4-5 metus naujas komplektas Ir buna ismetamas ne del sudilimo, o del senumo - protektoriaus dar buna ~3mm.
    Čia tik pavyzdys, broli, ant liežuvio galo kabėjo ir...

  4. #4
    Moderator Arnas avataras
    Įstojimo data
    2011.03.28
    Vietovė
    Klaipedos raj.
    Įrašai
    2.221
    Images
    34
    Reputacija
    1


    V tukui ziemines pirkau 215/70/R16
    Daug Chrysler minivenu 2001-2012 m.

  5. #5
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Arnas Žiūrėti skelbimus
    V tukui ziemines pirkau 215/70/R16
    Aciu Arniu.
    Gal pasidaintum marke, kaina, parduotuve??
    Beje o kaip vertintumet universalias padangas?? Kazkaip vazinejau su universaliom orginaliom padangom, tai visai normaliai buvo.
    Ir gal vistik 235/60/R16 det???
    Paskutinį kartą taisė iGince : 2011.09.13, 15:42

  6. #6
    Siomax1
    Svečias


    Dygliuotos naujos Vilniuj. Mano nuomonė, pgl. eksploatavimo sąlygas ir pasiūlą iki 400 Lt./vnt.:
    1 vieta - Bridgestone Noranza 2 EVO dygliuotos. Viduriukas tinka visom kelio sąlygom. 350 Lt./vnt.
    2 vieta - GOODYEAR UG EXTREME dygliuotos. Manau, kad geriau tinka asfaltui. 360 Lt./vnt.
    3 vieta - Dunlop Ice Response dygliuotos. Mažiausiai tinka asfaltui, bet geriausios ant sniego ir ledo. 330 Lt./vnt.
    Aišku nereiktų ant ledo važinėt, rinkčiausi tik be dyglių.

  7. #7
    Banginis123
    Svečias


    Citata Autorius Siomax1 Žiūrėti skelbimus
    Dygliuotos naujos Vilniuj. Mano nuomonė, pgl. eksploatavimo sąlygas ir pasiūlą iki 400 Lt./vnt.:
    1 vieta - Bridgestone Noranza 2 EVO dygliuotos. Viduriukas tinka visom kelio sąlygom. 350 Lt./vnt.
    2 vieta - GOODYEAR UG EXTREME dygliuotos. Manau, kad geriau tinka asfaltui. 360 Lt./vnt.
    3 vieta - Dunlop Ice Response dygliuotos. Mažiausiai tinka asfaltui, bet geriausios ant sniego ir ledo. 330 Lt./vnt.
    Aišku nereiktų ant ledo važinėt, rinkčiausi tik be dyglių.
    Nieko sau kainos... kai sau ziurinejau, ta kainos min 50lt virsaus prie situ kainu. Tai labai apsidziaugiau melgoj rades 215/65 R16 Yokahama IG35 dygliai uz 340lt/vnt..
    Na bet neskubejau ir radau tas pacias naujas 275lt/vnt (kaina todel, kad likutis 2 vnt), o kitas pirkau devetas vredestein dyglius po 90lt. Mano gyvenamoj pusej be dygliu vazinet praktiskai neimanoma. Keliai tik greideriuojami, barstytuvas nevaziuoja, tai isivaizduokit kas darosi, kai susipluka tas nugreideriuotas sniegas nemokama ciuozykla. Pernai viena ryta is vis su dygliais greiciau nei 40km/h buvo neimanoma vaziuot, nes masina tiesiog slydo (su dygliais ir slydo :O ) O be dygliai vaziavo aplamai vos vos..

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •