Puslapis 6 iš 7 PirmasPirmas ... 4567 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 67

Gija: Koki tepala naudojate

  1. #51
    Narys Raimislt avataras
    Įstojimo data
    2011.05.22
    Vietovė
    Kaunas - Jonava-Ukmergė-Kėdainiai
    Įrašai
    1.705
    Reputacija
    1


    O noras pas kažką jau yra...
    P.S. Gera tema gavosi "Varikliai - Koki tepala naudojate..." O kas "nukrypo" - "žaliasis" -kuris bangas sukėlė ir dingo...
    Paskutinį kartą taisė Raimislt : 2018.11.16, 21:58
    Diagnostika ir Elektrinės dalies remontas Tel . : 8699 79879 http://www.voyager.lt/showthread.php...alies-remontas

  2. #52
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    labas,vat ir man buvo idomu koki tepala pilt,5w20 ar 5w30,servise bande ikist 5w30 bet nusprendziau pilt 5w20 nes kelione nusimato i siltus krastus,tuo labiau ant ipilimo kamscio raso 5w20.idomu butu suzinot koki jus pilat ir kas kiek reikia keist 5w20 tepala?

  3. #53
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Kodėl 5w20...?
    Prisegti paveiksliukai Prisegti paveiksliukai

  4. #54
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Čia buvo is originalo nuo auto user manualo...

  5. #55
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    pas mane ant ipilimo kamscio net parasyta 5w20.ir intike radau kad iki 2012m pilamas 5w30 o nuo 2013m. jau pilamas 5w20.ten pagal variklius irgi skiriasi


    CAUTION!
    Engine Oil Viscosity – 3.6L Engine
    SAE 5W-20 engine oil is recommended for all operating
    temperatures. This engine oil improves low temperature
    starting and vehicle fuel economy.

  6. #56
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Nuuu nežinau, bet vistiek siūlau tau 5w30 ir aišku gera

  7. #57
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Gamintojas rekomenduoja tokius tepalus del ekonomijos, taip parasyta. Skysti tepalai, mazesnis pasipriesinimas juos varinejant po sistema, bet...jie neuztikrina tokiu tepimo savybiu prie aukstesniu temperaturu, kokias savybes uztikrins 5w30 ar tuo labiau 5w40. Kaip zinoma, del tepimo ir atsiranda antro cilindro bedos. Klausimas ar ne del per skystu tepalu ta beda atsiranda? Zinoma gamintojas pripazista, kad tai yra galvos brokas, bet vel gi, kodel ne visiem ir ne vienodu laiku pasireiskia? Idomumo delei butu gerai, kad kas ir toliau naudotu ka rekomenduoja gamintojas. As toliau naudosiu 5w40 ir pamatysim kas bus. Pas mane jau buvo missfire, kai pirkau, bet siuo metu ji tik retsykiais islenda.

  8. #58
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    idomu butu isgirst kas pyle 5w20 nuomone.bet suprantat kad ipilimo kamscio jau raso 5w20 ir sako manuale kad 5w30 galima pilt bet jam bus sukiau sutept varikli.cia taip raso gamintojiai,kadangi po menesio man bus ilga kelione i situs krastus tai manau sitas tepalas tinkamai padirbes

  9. #59
    Pradėjo patikti!
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Vilnius/Kretinga
    Įrašai
    304
    Images
    1
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dziugesiukas Žiūrėti skelbimus
    Gamintojas rekomenduoja tokius tepalus del ekonomijos, taip parasyta. Skysti tepalai, mazesnis pasipriesinimas juos varinejant po sistema, bet...jie neuztikrina tokiu tepimo savybiu prie aukstesniu temperaturu, kokias savybes uztikrins 5w30 ar tuo labiau 5w40. Kaip zinoma, del tepimo ir atsiranda antro cilindro bedos. Klausimas ar ne del per skystu tepalu ta beda atsiranda? Zinoma gamintojas pripazista, kad tai yra galvos brokas, bet vel gi, kodel ne visiem ir ne vienodu laiku pasireiskia? Idomumo delei butu gerai, kad kas ir toliau naudotu ka rekomenduoja gamintojas. As toliau naudosiu 5w40 ir pamatysim kas bus. Pas mane jau buvo missfire, kai pirkau, bet siuo metu ji tik retsykiais islenda.

    sw.ant ipilimo kamscio kas parasyta pas tave?

  10. #60
    Rėmėjas
    Įstojimo data
    2011.04.17
    Vietovė
    Panevezys, LT
    Įrašai
    524
    Reputacija
    1


    Citata Autorius aliurc Žiūrėti skelbimus
    idomu butu isgirst kas pyle 5w20 nuomone.bet suprantat kad ipilimo kamscio jau raso 5w20 ir sako manuale kad 5w30 galima pilt bet jam bus sukiau sutept varikli.cia taip raso gamintojiai,kadangi po menesio man bus ilga kelione i situs krastus tai manau sitas tepalas tinkamai padirbes
    Kur taip raso gamintojai, kad 5w30 sunkiau suteps motora?
    Mano 2011m, ant kamscio 5w30.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •