Puslapis 2 iš 4 PirmasPirmas 1234 PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 32

Gija: Pakabos detalės

  1. #11
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Esu girdėjęs nemažai nusiskundimų dėl šito BAW...

  2. #12
    Dainioška
    Svečias


    Vienu žodžiu, nesekasi man su pakabom. Po remonto dar labiau viskas barška, gigžda. Neaišku ar bėda detalėse ar remontininkuose. Reikės varyti į kitą servisą (Vilniuje) ir po jų verdikto matyt vėl keistis detales

  3. #13

  4. #14
    Rėmėjas Darukas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    256
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Dainioška Žiūrėti skelbimus
    Vienu žodžiu, nesekasi man su pakabom. Po remonto dar labiau viskas barška, gigžda. Neaišku ar bėda detalėse ar remontininkuose. Reikės varyti į kitą servisą (Vilniuje) ir po jų verdikto matyt vėl keistis detales
    Kartą man panašiai buvo: Radau nedaveržtą 1 varžtą, o girgždėjo restauruota stabilizatoriaus traukė, kuri greit "prisitrynė" ir nutilo.
    Chrysler T&C '08 3,8L benzas/dujos
    Užteks galvot - einam baliavot !

  5. #15
    Dainioška
    Svečias


    Apie nepriveržtus varžtus-ta pati istorija-po jų remonto atsirado ne tik girgždesys, bet ir bildesys, pasirodo buvo atsisukusi (neprisukta) stabilizatoriaus traukė (jie dievagojosi, kad jos nebuvo lietę). Dar kolegos klausimas - anktesniuose servisuose buvo nustatyta, kad barška stabilizatoriaus įvorės. Parduotuvėje man įsiūlė (tik nesijuokit BAW, mėlynas). Servise man aiškino, kad įvorės pas mane geros (manau tingėjo keisti, pamiršo ar kitos bėdos). Kaip manote - jas dėtis, ar susitaikyti ir nusipirkti geresnes. Tiesa, šios kokios tai kietos ir dedasi nuėmus vieną stabilizatoriaus traukės galą (per nuimtą galą), jei teisingai ir suprantamai paaiškinau. Ir dar, rusų forumuose skaičiau, kad yra skirtumas dedant įvores į kurią pusę "žiūrės" "plyšys"

  6. #16
    arunka
    Svečias


    o kam traukę nusukinėt? Atsuki gumos laikymo kronšteiną ir pakeiti,o dėl įpjovos pazicijos tai ten yra vienoj pusėj status kampas,kaip galima kitaip įdėti?

  7. #17
    Dainioška
    Svečias


    Istorijos tęsinys. Praradęs viltį nuvariau į Frikciją (arti namų). Nustatytos girgždėjimo ir bildėjimo priežàstys - anksresni kreivarankiai neprisuko ar nedasuko varžtų (dar nebuvo poveržlių). Dar pakeitė stabilizatoriaus įvores Mopar, tų mėlynų nedėjo, nes nelaiko.

  8. #18
    Kazlas
    Svečias


    Gal kas rekomenduotu serviza, bei daliu parduotuve darugiskom kainom perrinkti vaziuokle Vilniuja? Nes barska tiek priekis, tiek galas. Aciu

  9. #19
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Kazlas Žiūrėti skelbimus
    Gal kas rekomenduotu serviza, bei daliu parduotuve darugiskom kainom perrinkti vaziuokle Vilniuja?
    Detales galima nupirkti daug kur,tik priklauso ko reikia ir vistiek palyginti kainos.,pvz:
    1. Autoterpe http://autoterpe.w3.lt/kontaktai.php
    2. Naujos ir naudotos detales
    Karaciunu 48, Vilnius (Nemencines plentas)
    (8-698) 13857
    tel nr. 869813857
    3. Arba varyk pas Arvyda (jis ir nupirks tau ka reikia ir pasikeis.,arba prakonsultuos kur ka gauti) 860027749

  10. #20
    Kazlas
    Svečias


    Sirdingai dekoju nes tikrai uztrukau paieskoja...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •