Rezultatai 1 iki 10 iš 143

Gija: Magnetola 430N ir DVD rodymas vairuotojo ekrane

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    eex32
    Svečias


    Tiesiog aš esu iš Elektrėnų, o dirbu Vilniuje. Todėl man iki Kauno labai sudėtinga logistika O Egis ne darbo laiku arba savaitgalį priimti nelabai nori... O man dar būtinai pas jį reiktų, nes noriu turėti nors kiek atnaujintus žemėlapius... Lyg sako yra 2015 metų kažkokie, bet niekas daugiau be jo nedaro to.
    AAC šeip nėra bloga kontora, bet jie daugiau "metalistai". Pas juos tvarkiausi savo ex Town&Country, ir tvarkausi dabartinį voyagerį... Giliai į elektroniką jie nelenda.

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius eex32 Žiūrėti skelbimus
    Tiesiog aš esu iš Elektrėnų, o dirbu Vilniuje. Todėl man iki Kauno labai sudėtinga logistika O Egis ne darbo laiku arba savaitgalį priimti nelabai nori... O man dar būtinai pas jį reiktų, nes noriu turėti nors kiek atnaujintus žemėlapius... Lyg sako yra 2015 metų kažkokie, bet niekas daugiau be jo nedaro to.
    AAC šeip nėra bloga kontora, bet jie daugiau "metalistai". Pas juos tvarkiausi savo ex Town&Country, ir tvarkausi dabartinį voyagerį... Giliai į elektroniką jie nelenda.

    Tai viskas čia suprantama!!! Siaip "patraukt per dantį" norejau.
    Žemėlapius turi 14m galo. Iš manęs ir pasiėmė. Dėl žemėlapio tai liuosiai gali jam siusti su kokiu dpd "galva" ir atgal taip pat pasiimti. Tik nzn ar į REW tiks tokie žemėlapiai... REW iki 11m ėjo. Perklausk pas Egi prieš siunčiant. O vat su dvd rodymu tai teks susirast kas galetu patiuninguot jau su auto kartu...

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •