Puslapis 12 iš 20 PirmasPirmas ... 21011121314 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 111 iki 120 iš 199

Gija: Kuro sanaudos 2.5 TD; 2.5 - 2,8 CRD Nuo 1989 - ......

  1. #111
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Red face

    Sveiki šiandien grįžau iš Čekijos . kuro sąnaudos tokios
    Lietuva 164,3km--12,67l sąnaudos 7,7--kompas rodė 7,6
    Lenkija-Čekija 1666,9km--140,09l sąnaudos 8,4--kompas rodė 8,0
    Lenkija-Lietuva 890,5km--70,05l sąnaudos 7,9--kompas rodė 7,0
    nuvažiuota 2726km ---vid. sanaudos 8,0------kompo 7,6

    Čekijoje važinėjau po kalnus kai kur rekėdavo net pečiuka paleisti visu galingumu . Važiavome 3 žmones su Chrysler Grand Voyager 2001--2,5crd . diržas buvo keistas pas Bosą .Taip pat tempiausi namelį . Tai manau , kad kuro sanaudos buvo normalios . Pernai važiavome į Slovakija- Vengrija 5 žmonės tempėmės Skifa su 5 dviračiais tai kuro sanaudos buvo 10l

  2. #112
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Jo cia idomiai pas tave kaip ir pas mane.
    Tas kompas ir realios sanaudos panasiai kaitaliojasi, tai dabar primeciau kad ~1 Ltr kompas meluoja min, o jei max tai 1.5 Ltr uzdedu ant jo parodymo.

    iki 2 Ltr yra tik viena karta buve bet cia nezinau gal ir pats ka matuodamas suklydau.
    Dazniasuiai man paklaida kompo parodymu ir realiu sanaudu 1 - 1.5 Ltr

  3. #113
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    o as turejau viena 2,8 crd tai kompas rodydavo vidurki 6-7 ,o pilti reikedavo 9-10
    tik vaziuoti maloniau kai nuspaudi momentini ir parodo kad 5 litrai sanaudos o kai pili automatiskai nuotaika keiciasi

  4. #114
    Akela
    Svečias


    Isbandziau ir as savo auto galimybes. 2.5 CRD 2001m. Voyager (ne grand). Beja pas mane kompo nera, tai bakas yra apie 80 ltr. ir matuoju kalonkej per skaitliuka. Uzpylus pilna baka- nuvaziavau 500 km ir dar rodykle rode, kad yra 1/2 bako. Tai buvau labai apsidziauges, kad ekonomiskas auto. Taciau ties 612 km jau uzsidege lempute Vazineju mieste- uzmiesti apie 10 km i darba, atgal. Ties 650 km dasipyliau dar 10 ltr ir tesiau kelione i Kauna. Kaune uzpyliau pilna baka ir likau truputi sokiruotas Uzpyliau 67 ltr. o kilometru rode 737 Reiskiasi su 77 ltr nuvaziavau 737 km. Vidurkis gaunasi 10.4 ltr/100 km. Beja is ju buvo tik apie 100 km uzmiestyje. Dar labiau likau sokiruotas, kai gryzes is Kauno, ties statoilu Vilkaviski ziuriu, kad lygiai nuvaziuota 89.9 km., nuo paskutinio bako uzpylimo. Uzsukau- isipyliau dar 10 ltr. Vidurkis trasoj 11.1 ltr/100 km Galejau ir dar pilt, litra tikrai buciau ivarvines. Beja Kaune pildamas taip pat stengiausi varvint iki galo.
    Tai sakykit senbuviai "Voyager'istai" ar cia Voyager'iu normalios kuro sanaudos?
    P. S. greitis apie 90- 100 km/val. ziema juk neprilakstysi, buvo lenkiamos kelios furos uzmynus pedala, bet cia 0 manau. Aisku suprantu, kad geriausia bandymus daryti ant kuo didesnio kiekio ltr ir km. Nuo plino iki pilno.

  5. #115
    Mane pastebėjo!
    Įstojimo data
    2011.04.26
    Vietovė
    DRUSKININKAI, LT
    Įrašai
    435
    Reputacija
    1


    automatui tai dar nieko ,bet pas tave mechanika tai gal biski ir daugoka.bet jeigu negesini kol eini i parduotuves tai norma.

    o temperatura pakyla normaliai ?webasta veikia?

  6. #116
    Akela
    Svečias


    Nu taip jau nesakyciau, kad labai taupant Ryti negaili pasildyti varikli, bent jau minimaliai kol sniega nusikasi Webasta veikia visada. Temperatura tai 1/4 tiktai pakyla rodykle. Buvo gal 1 karta sokus iki 1/2.
    Beja kuras buvo supiltas rusiskas. Girdejau, kad per sia vieta taip pat nera ekonomijos. Netgi lukoile nera geras kuras t. y. jo automobilis paprastai suvartoja daugiau, negu pilto is statoilo ar neste. Dabar pilnas bakas supilta is Statoil. Skaiciuosiu toliau Girdejau, kad siems auto isvis geriau rusisko nepilt, nes ju suspaudimo laipsnis didesnis ir varikliui gali buti hn po kurio tai laiko. Ar tai tiesa?
    Paskutinį kartą taisė Akela : 2012.01.25, 14:29

  7. #117
    Rėmėjas Daranius avataras
    Įstojimo data
    2011.04.11
    Vietovė
    Utena, LT
    Įrašai
    1.390
    Tinklaraščio įrašai
    2
    Images
    6
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Akela Žiūrėti skelbimus
    Nu taip jau nesakyciau, kad labai taupant Ryti negaili pasildyti varikli, bent jau minimaliai kol sniega nusikasi Webasta veikia visada. Temperatura tai 1/4 tiktai pakyla rodykle. Buvo gal 1 karta sokus iki 1/2.
    Beja kuras buvo supiltas rusiskas. Girdejau, kad per sia vieta taip pat nera ekonomijos. Netgi lukoile nera geras kuras t. y. jo automobilis paprastai suvartoja daugiau, negu pilto is statoilo ar neste. Dabar pilnas bakas supilta is Statoil. Skaiciuosiu toliau Girdejau, kad siems auto isvis geriau rusisko nepilt, nes ju suspaudimo laipsnis didesnis ir varikliui gali buti hn po kurio tai laiko. Ar tai tiesa?
    a tai gal nuo to ir reikėjo pradėti?

    esu matęs kaip purkštukai pavargo po tokio kuro, bet tai gal tik sutapimas ir neaišku kiek jie būtų laikę tos saliarkos neragavę. Aš rekomenduočiau skiesti mažiausiai per pusę, nes rusiškas kuras, kaip taisyklė, būna "liesesnis". Blogiausiu atvieju žinau tokį variantą kažkiek tepalo įvarvinti, bet čia blogiausiu atvieju jei jau nėra kitos išeities.
    Born in USSR

  8. #118
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Važinėjau ir aš rusišku kuru tai norma būdavo apie 8,5 , o dabar paskutinį kartą užsipyliau lietuviško kuro tai sanaudos tik 7 . Užpylus pilna baką [ pas mane telpa apie 85---90 ] nuvažiuta 840 km liko bake 30 litru . Važiuota iš 840--480 km autostrada , o daugiau po miestą . Pas mane 2001 2,5CRD . taigi sąnaudom aš patenkintas , webasta neveikia pas mane .

  9. #119
    Akela
    Svečias


    Reiskiasi tiesos rusiskame kure yra O pas tave ne grand? Webasta atjungta ar neveikia? Bosas nedares pakeitimu

  10. #120
    Narys mikana avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Karmėlava
    Įrašai
    817
    Images
    288
    Reputacija
    1


    Pas mane grand Bosas tik patikrines ir sutvarkes diržą , prieš 60 tukst keisti visi purkštukai , webasta neatjungta paprasčiausiai kartais veikia o kartais ne .

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •