Puslapis 2 iš 5 PirmasPirmas 1234 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 11 iki 20 iš 45

Gija: Antifrizas

  1. #11
    Trioškis
    Svečias


    Citata Autorius Akela Žiūrėti skelbimus
    Kokios pasekmes jei nesivadovauji sia instrukcija, o pvz. pili tik i bakeli, o i radiatoriu nepili?
    Variklio perkaitinimas ir geriausiu atveju tarpinių po cilindrų galvutėmis keitimas ir žinoma galvučių šlifavimas (jei nebus propelerio formos). Tai nutiks kada aušinimo sistema tuščia, o aušinimo skysčiu bus užpildytas tik plėtimosi bakelis.
    Paskutinį kartą taisė Trioškis : 2012.01.27, 18:39 Priežastis: Papildymas

  2. #12
    Akela
    Svečias


    Kokie galimi pazymiai, kad jau sistemoje yra oro ir artejama link rimto gedimo? Neseniai keiciau EGR voztuva. Buvau nuemes kelias slangas, kad butu normalus priejima. Ir is ju aisku isbego antifryzas. Dapyliau tik i bakeli (i radiatoriu nepyliau). Ar tai tas itakoja, jeigu tik dapylinejau apie 2 ltr. Gal dar nevelu dapilti i radiatoriu ir problemos isvengsiu? O gal kaip tik del to man temp. rodykle ir nepakyla daugiau kaip i 1/4 skales?

  3. #13
    Girinis
    Svečias


    Antifrizas

    Pas ką širyt dar užšalo antifrizas, laikantis iki 35 šalčio? Lauke - 27 buvo, bet užušalo gatavai...

  4. #14
    Ovaldas
    Svečias


    As pries 2 dienas vargau su antifrizu irgi, vasaros gale keiciau, uzejus salciams buvau ramus kol neradau sniego radiatoriuje! Kai pirkau irgi rase -35! Dabar ipyliau dar 2 ltr koncentrato, tai lyg ir pasitaise situacija...

  5. #15
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius Girinis Žiūrėti skelbimus
    Pas ką širyt dar užšalo antifrizas, laikantis iki 35 šalčio? Lauke - 27 buvo, bet užušalo gatavai...
    Tai dar nereiskia, kad antifrizas buvo kaltas, gi ji supyliai ne i tuscia sistema. Tai yra normalu.

  6. #16
    Pradėjo patikti! sheikhas avataras
    Įstojimo data
    2011.04.12
    Vietovė
    Ignalina
    Įrašai
    297
    Images
    10
    Reputacija
    1


    Tai dar klausimas antifrizas ar tosolas? Pas mane jau kelios naktys -30C, nakvoja lauke ir jokiu problemu.

  7. #17
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Jokio skirtumo ar antifrizas ar tosolas, jei skysti turi nesalti ir tas ir tas prie -35 tai vadinasi turi nesalti.
    O salimo priezastys jau rasiau zemiau, kokios buna ir del ko tai nutinka.

  8. #18
    Girinis
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Jokio skirtumo ar antifrizas ar tosolas, jei skysti turi nesalti ir tas ir tas prie -35 tai vadinasi turi nesalti.
    O salimo priezastys jau rasiau zemiau, kokios buna ir del ko tai nutinka.
    Taip- turi nešalti. Ir turi būt parašyta, nors mažom raidytėm- "fufliakas", bet neparašyta niekur. Pakeistas visas skystis, o jei ir likę kažkiek, kur nors systalo buvo, tai tikrai ne vandens. Ir ne turguj pirktas ir žalias labai jau gražiai- ryškiai, pavasarį primena. Bet brudas..
    nebent naktį -35 buvo..

  9. #19
    Andrius13
    Svečias


    O kuo skiriasi zalias ir geltonas ? Kazkur girdejau kad geltonas geresnis tai toki ir pilu -35 pakolkas be problemu...

  10. #20
    Akela
    Svečias


    Buna pirkti tu pumpuciu, kur parodo prie kiek "-" uzsala. Pas mane berods buvo apie - 40 tai kolkas dar neprigriebe antifryzo, bet buvo kura prigriebe nors ir is statoilo pilta. Tai ir akumas nuduso Nu zodziu buvo problemu, bet jau atsildziau uzkuriau, stovi garaze, gal ryte problemu nebus

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •