Rezultatai 1 iki 10 iš 106

Gija: Priekine pakaba

Hibridinis vaizdas

Ankstesnis pranešimas Ankstesnis pranešimas   Sekantis pranešimas Sekantis pranešimas
  1. #1
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Tai va. Kalbėjau su Simu. Kadangi V-tuko ratlankiu priekine dalis yra tekinta ir lakuota be dažymo, jis sako kad nelabai kas padarys tokį pati vaizdą.... Skant įvyko tai del ko ir iškėliau ši klausimą...
    Jei kam idomu.... Panasu kad lieti ratlankiai su tekinta plokstuma ejo tik V-tuko pradzioj.... Nuo 11m (o gal ir siek tiek anksciau, bet nuo11m. tai tikrai), matomai kai Chrysler pardave europieciams, pradeti gaminti labia artimo dizaino, bet normaliai dazyti ratai kuriuos ir po viena galima perdazinet (nelike tekintos plokstumos) bei negauti juntamo skirtumo. Beje nuo 11m R16 ratlankiu vidurine skyle dangteliui su Chrysler zenklu yra didesne negu ankstesniu metu V-tuko.... Todel keiciant irgi niuansai islenda...
    12m apdauzytus pas zemiau mineta Sima teko tvarkyti. Kokybe gera (nors ne ideali) taciau terminai ir bendravimas "sudetingas" (teko "medzioti" kadangi velavo).

  2. #2
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Sveiki.

    Gal kas dares Kaune V nuo11m vairo kolonkes remonta??? Idomu kas daro ir kokia kaina. Cia vieni svaiguliai 1500lt uzsiprase... Teko nusiust "uogu rinkt"
    Kolonele leidzia tepaliuka per soninius manzetus (reika nelinkus) .... Buvo gavus smugi per rata.

  3. #3
    Tadas4x4
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Sveiki.

    Gal kas dares Kaune V nuo11m vairo kolonkes remonta??? Idomu kas daro ir kokia kaina. Cia vieni svaiguliai 1500lt uzsiprase... Teko nusiust "uogu rinkt"
    Kolonele leidzia tepaliuka per soninius manzetus (reika nelinkus) .... Buvo gavus smugi per rata.
    Parasyk kai baigsi ir kiek litu kainavo. Pas mane irgi truputuka kliba is kolones ratas. http://www.salvageautosauction.com/v...lboro-New-York

  4. #4
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Joooo.... Mano irgi laaaabai panasus vaizdelis buvo.
    Butinai parasysiu, taciau tai gali buti ne greitai. Kol kas idejau kolonke is "donoro" ir auto isejo. Beganti guli sandelyje. Ir kol neprireiks arba nerasiu kur pigiai padaryti, tol nedarysiu. Bet kokiu atveju forumas tam ir yra kad dalintis info. Ir as tikrai brukstelsiu kai turesiu info.
    O jei kartais tu turetum brukstelk irgi.

  5. #5
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Joooo.... Mano irgi laaaabai panasus vaizdelis buvo.
    Butinai parasysiu, taciau tai gali buti ne greitai. Kol kas idejau kolonke is "donoro" ir auto isejo. Beganti guli sandelyje. Ir kol neprireiks arba nerasiu kur pigiai padaryti, tol nedarysiu. Bet kokiu atveju forumas tam ir yra kad dalintis info. Ir as tikrai brukstelsiu kai turesiu info.
    O jei kartais tu turetum brukstelk irgi.
    Pas tave pigiai nuo kokios sumos prasideda?

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •