Puslapis 6 iš 11 PirmasPirmas ... 45678 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 51 iki 60 iš 106

Gija: Priekine pakaba

  1. #51
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Zinoma ne. Bet patogiau kai viskas vietoj.... Jei nebus aisku siusiu....

  2. #52
    algelis
    Svečias


    Citata Autorius romaas Žiūrėti skelbimus
    kreipkis Jonavos g, tokia firma yra Duslita (prie viaduko, Nestes kolonele), kylant i kalna, ten yra tokia firmele, kuri užsiima tik suportais, idirbis apie 20metu. Vyrai tikrai ismano savo reikala, pades!
    Prikolistai ta duslita,draugelis bmw keite kaladeles,bande atsukt stabdziu remeli,nulauze kreipiancias ir sregio galai liko,nuveziau i stabdziu remonto firma Duslita ir nesugalvojo ka padaryt.Sakau privirink bet koki metala ir issuksi,tai tipo mes tokiu dalyku neremontuojam!nuveziau pijokam i garazus ir tie per 10 minuciu padare,o cia stabdziu remontininkai,Na cia as tarp kitko

  3. #53
    algelis
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Zinoma ne. Bet patogiau kai viskas vietoj.... Jei nebus aisku siusiu....
    O tai ne pigiau tau Gince ta kolonele is USA parsiplukdyt i kokia masina idejus?

  4. #54
    romaas
    Svečias


    Citata Autorius algelis Žiūrėti skelbimus
    Prikolistai ta duslita,draugelis bmw keite kaladeles,bande atsukt stabdziu remeli,nulauze kreipiancias ir sregio galai liko,nuveziau i stabdziu remonto firma Duslita ir nesugalvojo ka padaryt.Sakau privirink bet koki metala ir issuksi,tai tipo mes tokiu dalyku neremontuojam!nuveziau pijokam i garazus ir tie per 10 minuciu padare,o cia stabdziu remontininkai,Na cia as tarp kitko
    jie daro ka moka, remontuoja suportus,

  5. #55
    Tadas4x4
    Svečias


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Sveiki.

    Gal kas dares Kaune V nuo11m vairo kolonkes remonta??? Idomu kas daro ir kokia kaina. Cia vieni svaiguliai 1500lt uzsiprase... Teko nusiust "uogu rinkt"
    Kolonele leidzia tepaliuka per soninius manzetus (reika nelinkus) .... Buvo gavus smugi per rata.
    Parasyk kai baigsi ir kiek litu kainavo. Pas mane irgi truputuka kliba is kolones ratas. http://www.salvageautosauction.com/v...lboro-New-York

  6. #56
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Joooo.... Mano irgi laaaabai panasus vaizdelis buvo.
    Butinai parasysiu, taciau tai gali buti ne greitai. Kol kas idejau kolonke is "donoro" ir auto isejo. Beganti guli sandelyje. Ir kol neprireiks arba nerasiu kur pigiai padaryti, tol nedarysiu. Bet kokiu atveju forumas tam ir yra kad dalintis info. Ir as tikrai brukstelsiu kai turesiu info.
    O jei kartais tu turetum brukstelk irgi.

  7. #57
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius algelis Žiūrėti skelbimus
    O tai ne pigiau tau Gince ta kolonele is USA parsiplukdyt i kokia masina idejus?
    Na maniskiai usa skaiciuoja kaip siunta vis tiek ir nieko gero nesigauna.

  8. #58
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius iGince Žiūrėti skelbimus
    Joooo.... Mano irgi laaaabai panasus vaizdelis buvo.
    Butinai parasysiu, taciau tai gali buti ne greitai. Kol kas idejau kolonke is "donoro" ir auto isejo. Beganti guli sandelyje. Ir kol neprireiks arba nerasiu kur pigiai padaryti, tol nedarysiu. Bet kokiu atveju forumas tam ir yra kad dalintis info. Ir as tikrai brukstelsiu kai turesiu info.
    O jei kartais tu turetum brukstelk irgi.
    Pas tave pigiai nuo kokios sumos prasideda?

  9. #59
    provokator
    Svečias


    as uz restauravima koloneles sumokejau 350 litu. plius darbas isimt idet 150 litu.

  10. #60
    mafo
    Svečias


    Na ateities kartoms ir aš paliksiu žinią Šiauliuose išleidau 600 lt kolonėlei remontuoti - garantija metams su popierėliu. Na kaip supratau remontas remontui nelygus - "štokas" pas mane sveikas buvo, tad keitė tik įvores... prieš remontą pradinė kaina remonto buvo deklaruota nuo 800 lt su PVM

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •