Puslapis 20 iš 26 PirmasPirmas ... 101819202122 ... PaskutinisPaskutinis
Rezultatai 191 iki 200 iš 259

Gija: Diagnostikos kodai RU,EN,LT

  1. #191
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Keisti katolika. Zondai nera apgaudinejami sioje irangoje. Beje dar galima tavo katolika isplauti
    Siandien važiuojant autostrada is VL vel gavau ta pacia klaida, tik si kart neturėjau dujų ir važiavau benza.... Viskas aisku. Jei pameni skundziausi kad barška duslerke anksciau.... Tai manau jis aptrupėjes bus...
    Aisku po to virino tavo vyrai gofra ir sake kad jis geras, bet greiciausiai nesimatė....
    Sausi tac varysiu... Tai manau ir bus aisku.

    Del plovimo pamislysim ar tikslinga...

  2. #192
    Kas, aš plepys? iGince avataras
    Įstojimo data
    2011.05.11
    Vietovė
    Kaunas, LT
    Įrašai
    1.420
    Images
    9
    Reputacija
    1


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Esi visiskai neteisus. Ten traukti ora jokiu sansu ten yra slegis ir is ten gali tik pusti.
    Palaikau nuomone kad ten traukti negali!!!!

  3. #193
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2011.05.03
    Vietovė
    klaipeda,LT
    Įrašai
    34
    Reputacija
    1


    Meta P0300 ir P0137

    Sveiki,

    ryte užsivedus užsidegė čekas ir meta P0300 ir P0137, ieškojau kame čia bėda, tai nelabai supratau, galit pakomentuot? 3.3 motoriuks/2005m.

  4. #194
    milenijums
    Svečias


    sveiki, vaziuojat (man buvo tik 4 ar 5 pavara), gerai paspaudus gaza (2,5crd), variklis viena karta sutrukcioja ir uzsidega CHECK ENGINE lempute, kuri nieko nedarant tiesiog toliau vaziuojant uzgesta per 1-2min., sustojus parode koda P0235 - Turbo/Super Charger Boost Sensor A Circuit
    klausymas: ka tai reiskia na tipo ar man jau susirupinti ir vaziuoti i servisa ar kaip?

  5. #195
    Narys AERO_DD avataras
    Įstojimo data
    2006.09.23
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    894
    Images
    17
    Reputacija
    1


    To sandle:
    P0137 OS Sensor Circuit Low Voltage (Bank 1 Sensor 2) Per zema itampa liamboj(gal kontaktus laidai patikrink)
    P0300 Random/Multiple Cylinder Misfire Detected nezinau kaip cia bus lietuviskai....gal taip... praleidzia kibirkstis
    visose cilindrose,greiciausiai bus sakys zvakems,laikas keisti( o dar gali buti ne tik zvakes + bet ir zvaklaidai ir blogiausia atveju dar ir babina, pradek nuo zvakiu keitimo!)

  6. #196
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius milenijums Žiūrėti skelbimus
    sveiki, vaziuojat (man buvo tik 4 ar 5 pavara), gerai paspaudus gaza (2,5crd), variklis viena karta sutrukcioja ir uzsidega CHECK ENGINE lempute, kuri nieko nedarant tiesiog toliau vaziuojant uzgesta per 1-2min., sustojus parode koda P0235 - Turbo/Super Charger Boost Sensor A Circuit
    klausymas: ka tai reiskia na tipo ar man jau susirupinti ir vaziuoti i servisa ar kaip?
    Beda su turbina jos valdymu. Gali ir taip vazineti tik kartais pereis i avarini rezima

  7. #197
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sandle Žiūrėti skelbimus
    Sveiki,

    ryte užsivedus užsidegė čekas ir meta P0300 ir P0137, ieškojau kame čia bėda, tai nelabai supratau, galit pakomentuot? 3.3 motoriuks/2005m.
    Bus kazkas pridrbta dedant dujas.

  8. #198
    Mokausi skaityti
    Įstojimo data
    2011.05.03
    Vietovė
    klaipeda,LT
    Įrašai
    34
    Reputacija
    1


    Na dujos pas mane jau 5 metai, tai kažkaip nesitiki, kad tik dabar galėtų bėda išlyst, o ir dėtos Šventojoj, kur šiaip deda gerai. Žvakės pakeistos pries 19 000 mylių. Laidai nekeisti dar (voniai 10 metų, pas mane nuo 2008 sausio), tai tikriausiai jau atėjo laikas jiems.
    Beje sutapo kad dujų filtrą laikas keisti (pradėjo signalizuoti), bet čia įtariu ne nuo to chekas....

  9. #199
    milenijums
    Svečias


    Citata Autorius BOSAS Žiūrėti skelbimus
    Beda su turbina jos valdymu. Gali ir taip vazineti tik kartais pereis i avarini rezima
    ar nieko nedarant blogiau nepasidarys, na tipo kas dar salia, o su sita problemele suprantu dar galiu vaziuot? aciu

  10. #200
    Narys BOSAS avataras
    Įstojimo data
    2006.03.09
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    5.368
    Tinklaraščio įrašai
    13
    Images
    303
    Reputacija
    1


    Citata Autorius sandle Žiūrėti skelbimus
    Na dujos pas mane jau 5 metai, tai kažkaip nesitiki, kad tik dabar galėtų bėda išlyst, o ir dėtos Šventojoj, kur šiaip deda gerai. Žvakės pakeistos pries 19 000 mylių. Laidai nekeisti dar (voniai 10 metų, pas mane nuo 2008 sausio), tai tikriausiai jau atėjo laikas jiems.
    Beje sutapo kad dujų filtrą laikas keisti (pradėjo signalizuoti), bet čia įtariu ne nuo to chekas....
    Taigi as nesakau, kad su duju iranga beda.
    Sakau, kad dedant jas buvo pridirbta ir dabar lenda pasekmes.

Rašymo leidimai

  • Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •